Czytam książki dla kobiet

Co tak właściwie czytają kobiety? Prawdopodobnie tyle będzie odpowiedzi ile kobiet… Nie ulega wątpliwości, że to bardzo frasobliwe zadanie i nie trudno będzie o krzywdzące schematy. Zatem, co czytają kobiety, czy są to banalne romansidła, nieznaczące czytadła, czy raczej coś naukowego – literatura psychologiczna, a może jakieś ciekawe biografie, mrożące krew w żyłach kryminały, interesująca literatura faktu, a może książki o tematyce wojennej, czy te bardziej podróżnicze…? Jednego możemy być pewni – panie to bardzo uważne czytelniczki, czułe na słowo i ukryte w nim emocje.

Książki dla kobiet pisane przez kobiety – http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-dla-kobiet-pisane-przez-kobiety/

Kobiety, ale nie tylko – chyba my wszyscy uwielbiamy sięgać po książki, w których możemy się zaczytać bez pamięci. Często sięgamy po te książki, do których możemy wielokrotnie wracać. Nie ma też wątpliwości, że będą to takie propozycje książkowe, o których będziemy mogli dyskutować, doświadczać wraz z bohaterami różnych sytuacji i zastanawiać się, jak my mogłybyśmy w danej sytuacji zareagować. To silniejsze od nas – badamy, zastanawiamy się, poruszamy treścią.

Książki o kobietach pisane przez kobietyhttp://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-o-kobietach-pisane-przez-kobiety/

Wiele razy błądzimy w poszukiwaniu tej odpowiedniej lektury. Nie od razu trafimy na tę odpowiednią, taką, która nas zaskoczy pod każdym względem. Przebieramy pośród mnóstwa innych książek w księgarniach internetowych, analizujemy, czytamy i nieraz z przykrością stwierdzamy, że marnujemy czas na książkowe pomyłki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *