Wyskakany pomysł na weekend

Jeżeli zbliżający się weekend nie zapowiada się pogodnie, nie masz pomysłu jak go spędzić, a mimo to chcesz wybrać się w wyjątkowe miejsce. Warto zastanowić się nad możliwościami, jakie dają parki rozrywki.

Cieszą się one rosnącą popularnością i oferują szereg niezapomnianych przygód oraz atrakcji. Miejscem, w którym sprawisz sobie taką frajdę jest bez wątpienia Park Trampolin Wrocław Jump Hall. Jest to alternatywna forma spędzenia czasu wolnego, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. To doskonały pomysł, by aktywnie spędzić weekend, dostarczając sobie przy tym mnóstwo wyskakanej zabawy!

Najlepszy park trampolin w mieście

Wydawać się może, że skakanie na trampolinie to przyjemność głównie dla dzieci, lecz nie do końca tak jest, bowiem szaleństwo w parku rozrywki wywoła uśmiech na twarzy każdego. Pakiet atrakcji Jump Hall Wrocław jest na tyle szeroki i ciekawy, ze na pewno znajdziesz tu coś dla siebie i swoich najbliższych. Nasz park ma powierzchnie ponad 1500 m2 i posiada sześć różnych stref, w skład których wchodzą 54 trampoliny do skakania, a także baseny z gąbkami i ścianka wspinaczkowa. Do wyboru masz strefy takie jak np. rekreacyjna, parkourowa czy dedykowana specjalnie dla dzieci.

Idealna propozycja dla każdego

Perspektywa spędzenia sobotniego popołudnia w Jump Hall w gronie rodziny i przyjaciół jest kusząca, tym bardziej że w skład obiektu wchodzi boisko składające się z 15 trampolin bocznych i 15 poziomych, przystosowanych do gry w dodgeball, czyli tzw. zbijaka. Możesz śmiało zaprosić do zabawy znajomych, proponując im rozgrywki meczowe. Trampoliny to nie wszystkie atrakcje czekające na Ciebie w tej ogromnej hali sportowej, ponieważ nad głowami skaczących przebiega park linowy, którego trasa składa się z 9 torów o różnym stopniu trudności. Park linowy we Wrocławiu to jedyny tego typu w mieście park, który jest całoroczny. Trasa ma 200m długości i jej przejście zajmuje ok. 20-30 minut. Doskonałym pomysłem jest także skorzystanie z oferty skierowanej do osób, które podczas weekendu chcą zorganizować urodziny swojemu dziecku. Impreza opatrzona jest słodkim poczęstunkiem i urozmaicona atrakcjami takimi jak gry i zabawy na trampolinach z piłkami i makaronami, rzucanie do kosza czy zawody na ściance wspinaczkowej. Wypad do Jump Hall możesz połączyć ze spotkaniem integracyjnym, podczas którego mile spędzisz czas ze znajomymi z pracy, ponadto będzie to świetna okazja do gry w dodgeballa czy w wojnę na miecze piankowe. Oprócz tego istnieje możliwość wynajęcia Sali urodzinowo/konferencyjnej, do której można zamówić catering. Wyskakanym pomysłem na weekend może być też wycieczka szkolna, w której czasie nasi instruktorzy poprowadzą zajęcia w formie zabaw, gier i konkursów. Warto zaznaczyć, że wypad do tego typu obiektu jest w pełni bezpieczny, a wszystkie elementy wyposażenia posiadają niezbędne certyfikaty. Ważne jest, aby na wyjście do parku trampolin mieć ze sobą wygodny strój i skarpetki z antypoślizgową, sylikonową podeszwą, które zakupić można również w recepcji Jump Hall.

Wskocz na weekend do Jump Hall

Skakanie na trampolinie to nie tylko rozrywka, to przede wszystkim niesamowity wysiłek. Skacząc, poprawiamy naszą koordynację ruchową i zwiększamy wydolność organizmu. Pobyt w Jump Hall łączy więc w sobie dbałość o zdrowie z doskonałą zabawą. Mnogość dostępnej rozrywki, wykwalifikowana kadra instruktorów i wyśmienita atmosfera sprawia, że bez wątpienia jest to doskonała opcja na weekendowy aktywny wypoczynek. Nasz park trampolin stale się rozwija, oddając do użytku coraz to nowsze atrakcje, zatem w trakcie każdej kolejnej wizyty odkryjecie coś nowego. Jeśli chcesz spędzić wolny czas inaczej niż do tej pory, zerwać z rutyną i poczuć ile radości daje zabawa na trampolinach to zaplanuj swój weekend w Jump Hall już teraz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *