Kermi – Producent wyposażenia sanitarnego wysokiej jakości

Przy remoncie mieszkania czy domu warto pomyśleć o wymianie starych żeliwnych grzejników na nowe. Nie tylko odświeży to wygląd pomieszczeń, ale również pozwoli zaoszczędzić sporo energii. Również budując nowy dom, warto wziąć pod uwagę to, aby ten obowiązkowy element pomieszczeń był nowoczesny i pasował do stylu urządzanego lokum. Może się okazać, że będzie on pełnił również funkcję dekoracyjną. Naprzeciw stawianym wymaganiom wychodzi producent grzejników oraz kabin prysznicowych Kermi. Firma, obecnie należąca do grupy Arbonia AG działająca od niemal sześćdziesięciu lat, zalicza się do grona najlepszych producentów techniki grzewczej i pryszniców w Europie. Produkty firmy cechuje wysoka jakość wykonania, zaawansowana technologia produkcji oraz ciekawy i nowoczesny design.

Grzejniki płytowe Kermi – ciekawy design i wysoka jakość wykonania!

W asortymencie firmy znajdują się grzejniki płytowe Kermi w bogatej ofercie wymiarowej oraz z ogromną różnorodnością typów przyłączy. Dzięki temu klient z łatwością znajdzie optymalne rozwiązanie, niezależnie od sytuacji montażowej. Do najczęściej stosowanych modeli grzejników płytowych Kermi należą Kermi V22 600×1000 i V22 600×1200 natomiast grzejnik łazienkowy to B20. W swoich grzejnikach producent zastosował innowacyjną technologię Kermi therm x2.

Technologia ta polega na tym, że najpierw nagrzewana jest płyta frontowa grzejnika (w zwykłych grzejnikach obie płyty nagrzewają się jednocześnie). W normalnych warunkach pracy jest to wystarczające rozwiązanie. W takim przypadku druga płyta spełnia jedynie funkcję ekranu chroniącego przed wypromieniowaniem. Druga płyta nagrzewa się dopiero przy zwiększonym zapotrzebowaniu na ciepło. Czas nagrzewania grzejnika z technologią Kermi therm x2 jest krótszy od standardowych o 25%. Pozwala ona również zredukować zużycie energii do 11%.

Popularne grzejniki dekoracyjne i łazienkowe

W swojej ofercie Kermi posiada grzejniki dekoracyjne i łazienkowe, które pozwalają nadać pomieszczeniom ciekawego charakteru. Odpowiednio dobrane mogą idealnie wpisywać się w estetykę pokoju czy łazienki. Do najpopularniejszych i najchętniej wybieranych modeli grzejników dekoracyjnych należą Signo Kermi, Pateo czy Ideos. Producent oferuje bogatą paletę kolorów RAL oraz kolorów strukturalnych. Dostępna jest również powłoka chromowana. Dla pomieszczeń o zwiększonej wilgotności Kermi oferuje dodatkową powłokę, która zapewnia optymalną ochronę przed korozją.

Nowoczesne kabiny prysznicowe oraz brodziki Kermi

Oprócz grzejników Kermi specjalizuje się również w produkcji kabin oraz brodzików prysznicowych i ścianek typu walk-in. Najpopularniejsze serie producenta to Kermi Osia, Kermi Cada XS i Kermi Acca. Kabiny charakteryzują się tym, że każdy model można zamontować zarówno bezpośrednio na posadzce jak i na brodziku. Wszystkie elementy konstrukcyjne, takie jak zawiasy, rolki czy uszczelki wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Nie sprawiają problemu przy dłuższym użytkowaniu. Na szybach kabin zastosowano technologię KermiCLEAN, dzięki której woda spływa po szybie, nie pozostawiając zacieków i zanieczyszczeń.

Gdzie kupić produkty marki Kermi?

Pełen asortyment grzejników, kabin i brodzików Kermi dostępny jest w bydgoskiej hurtowni hydraulicznej Proterm oraz sklepie internetowym proterm.sklep.pl. Hurtownia cechuje się atrakcyjnymi cenami oraz fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji zamówienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *