Wynajem sali konferencyjnej Szczyrk

Szczyrk to piękna, niewielka miejscowość położona w Beskidzie Śląskim. To idealne miejsce na wyjazd rodzinny, ale nie tylko. Coraz częściej, to właśnie w Szczyrku odbywają się różnego rodzaju konferencje czy spotkania firmowe.

Nie ma się czemu dziwić. Atmosfera kurortu zimowego sprzyja integracji, a jeśli dodatkowo mamy też możliwość wynajęcia odpowiedniej sali konferencyjnej w Szczyrku, to mamy sytuację idealną. Wynajem sal konferencyjnych w Szczyrku cieszy się bardzo dużą popularnością. Sprawdźmy, co dokładnie jest przyczyną takiego trendu.

Sala konferencyjna w Szczyrku – dlaczego właśnie tam?

Dlaczego właśnie Szczyrk jest idealnym miejscem na zorganizowanie tam konferencji lub innego rodzaju biznesowego spotkania? Przede wszystkim, do dyspozycji mamy bardzo nowoczesne przestrzenie, które są kompletnie wyposażone. Zlokalizowane są w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnicy Szczyrku, co tylko podkreśla walory miejsca. Nie można też zapominać o tym, że Szczyrk daje mnóstwo możliwości, jeśli chodzi o aktywne spędzenie czasu wolnego – a taki zawsze jest, szczególnie w przypadku kilkudniowych konferencji.

Nowoczesne sale konferencyjne w Szczyrku

Sale konferencyjne, które są dostępne na wynajem w Szczyrku, to nowoczesne, kompleksowo wyposażone przestrzenie. Są w stanie pomieścić dość dużą ilość uczestników i jednocześnie zapewniają odpowiednie warunki do przedstawienia prezentacji czy też wykładu. Dzięki ergonomicznie ustawionemu wyposażeniu sali, możliwe jest także sprawne poprowadzenie dyskusji lub negocjacji. Sale konferencyjne, znajdują się w Hotelu Meta, który to hotel wyróżnia się bardzo wysokim standardem. Do dyspozycji uczestników konferencji, są sauna, basen, jak również inne atrakcje hotelowe. Zorganizowanie konferencji lub wyjazdu integracyjnego dla pracowników firmy właśnie w Szczyrku, daje zatem naprawdę duże pole możliwości, jeśli chodzi o atrakcyjność takiego eventu.

Wynajem sali konferencyjnej – najważniejsze zalety

Jakie są największe zalety, jeśli chodzi o wynajem sali konferencyjnej? Przede wszystkim, musimy wskazać tutaj na wyposażenie: rzutniki, możliwość podłączenia laptopa, dostęp do sieci wifi – to z całą pewnością umożliwi sprawne korzystanie z sali konferencyjnej. Wspomnieć należy także o bardzo eleganckich, a jednocześnie w pełni dopasowanych do potrzeb różnego rodzaju konferencji i spotkań biznesowych mebli. Duże, nowoczesne stoły, wygodne krzesła czy tablice, na których możemy notować – każdy prowadzący ale też i uczestnik konferencji doceni te udogodnienia. Ponadto, należy podkreślić, że sale konferencyjne mieszczą się w Hotelu Meta, a co za tym idzie – uczestnicy konferencji czy spotkań biznesowych, mogą

Szczyrk – idealne miejsce na wyjazd służbowy

Zorganizowanie wyjazdu służbowego właśnie w Szczyrku, to dobry pomysł. Zarówno baza noclegowa, standard hotelu, jak również dostępność sal konferencyjnych, zachęcają przedsiębiorców do spędzenia służbowego wyjazdu w Szczyrku. W czasie wolnym, na uczestników konferencji biznesowych, czekają takie atrakcje jak chociażby położony w bliskim sąsiedztwie Hotelu Meta wyciąg narciarski na Skrzyczne, ciekawe trasy spacerowe czy rowery, które można wypożyczyć i udać się np. na wycieczkę rowerową. Jak zatem widać, atrakcji dla uczestników konferencji w Szczyrku nie brakuje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *