Jaki prezent na Dzień Ojca?

Dzień Ojca to świetny czas, aby kupić mu nową książkę. Oto kilka sugestii dla ojców, którzy lubią czytać.

Dla żądnych przygód ojców i niedoszłych wikingów, za sprawą Piotra Skupnika pojawiła się pełna emocjonujących wątków seria książek o Wikingach. Nie bez przyczyny głównym bohaterem został niezwyciężony wojownik, Oli Egilsson. To on swoją niepokorną awanturniczą naturą wywalczył sobie przydomek Gniewomir.
zobacz na stronie https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazka-historyczna-o-wikingach/

Dla ojców, którzy uwielbiają się śmiać polecamy zabawne historie, które rozśmieszą do łez. Pełnym niedorzecznego humoru połączeniem parodii kryminału, romansu i powieści historycznej jest książka Marka Zgaińskiego „Morderstwo na Majorce”.
zobacz na stronie https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/zabawne-historie-ktore-bawia-do-lez/

Dla ojców polityków lub zafascynowanych wewnętrznym życiem osób publicznych polecamy biografię człowieka, który większość swego dorosłego życia spędził za czasów Polski Ludowej, Powinien przeczytać ją nie tylko każdy, kto interesuje się najnowszą historią Polski, nie tylko student historii, ale każdy Polak, który ma świadomość tego, co znaczy wolność.
zobacz na stronie https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/fakty-zycia-tadeusza-mazowieckiego/

Dla zmotywowanych, nastawionych na biznes ojców, polecamy książki otwierające spojrzenie na znaczenie podejmowania ryzyka w życiu zawodowym – oraz na to, jak wykorzystać ryzyko, aby osiągnąć sukces zawodowy i zarabiać pieniądze.
zobacz na stronie https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/top-10-poradnikow-biznesowych/

Dla ojców zainteresowanych historią lub prawdziwym doświadczeniem ludzi w obliczu wojny – książki o II wojnie światowej warto, a nawet trzeba czytać. Na uwagę zasługują również pozycje, w których znajdziemy wątki wojenne. Ówczesna ludzkie dramaty stały się inspiracją dla niejednej poruszającej historii.
zobacz na stronie https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-o-ii-wojnie-swiatowej-co-czytac/

Dla ojców, którzy kochają fantastykę i science fiction. Fantastyka nie traci na popularności. Zdaje się nawet, że wciąż zyskuje nowych fanów. Sięgając po niektóre książki, zrozumiemy fenomen fantasy.
zobacz na stronie https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/otworz-zmysly-swiat-fantasy/

Dla kochających kulinaria ojców i pasjonatów gotowania, polecamy pyszne dania meksykańskie – od teraz będziesz gotować niesamowicie aromatyczne meksykańskie jedzenie.
zobacz na stronie https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/meksykanskie-przepisy-ksiazki-kucharskie-z-przepisami/

Dla ojców, którzy kochają dobry thriller, w których nie brak ani dreszczyku emocji, ani sporej dawki sensacji.
zobacz na stronie https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ciekawe-thrillery/

Dla ojców literatury i osób zainteresowanych obecnymi lub przyszłymi implikacjami ery cyfrowej oraz książkami i poradnikami dla początkującego i ambitnego informatyka. To tak szeroki tematycznie zakres literatury, że trudno podsumować go w jednym tylko tekście.
zobacz na stronie https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-i-poradniki-dla-poczatkujacego-i-ambitnego-informatyka/

Szukasz książek dla taty? Niezależnie od tego, czy jest to Dzień Ojca, święto, czy urodziny twojego taty, dlaczego nie podarować mu książki?

Książka dla ojca i syna https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazka-dla-ojca-i-syna/

Dzień Ojca z książką https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/dzien-ojca-z-ksiazka/

I ojcowie czytają książki – książka z okazji Dnia Ojca https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ojcowie-czytaja-ksiazki-ksiazka-okazji-ojca/

Mężczyzna z książką, przy książce i o książce https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/mezczyzna-z-ksiazka-przy-ksiazce-i-o-ksiazce/

Czego pragną mężczyźni? https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/czego-pragna-mezczyzni/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *