Najlepsze prezenty dla naszych pupili

Jeśli w sklepach rozbrzmiewają świąteczne hity, a w domach zaczynają gościć gwiazdkowe aranżacje, to najwyższy czas zastanowić się nad prezentami dla wszystkich członków rodziny – zarówno tych ludzkich, jak i zwierzęcych. Niestety, ci ostatni nie podpowiedzą nam, co chcieliby znaleźć pod choinką, dlatego warto skorzystać z porad specjalistów Maxi Zoo, którzy podpowiedzą nam, jaki upominek będzie najlepszy dla naszego Reksia czy Mruczka.

W sklepach Maxi Zoo przez cały rok można uzyskać fachową poradę na temat pielęgnacji i żywienia zwierząt. Jednak w okresie przedświątecznym najwięcej pytań dotyczy produktów, które sprawią przyjemność naszym pupilom. Wybór najlepszego prezentu możemy rozpocząć od obejrzenia świątecznego filmu https://www.youtube.com/watch?v=wSOGoaaTi8A, który będzie dla nas nie tylko inspiracją prezentową, ale również zachęci do niesienia pomocy zwierzętom w potrzebie.

Pyszne przekąski

Każde zwierzę ucieszy się z nowych przysmaków znalezionych pod choinką. Przy ich wyborze warto jednak przemyśleć kilka kwestii. Jeśli nasz pupil zbliża się do wieku senioralnego, lepsze będą dla niego miękkie przysmaki. Jeśli jest zwierzęciem niewielkim, dobierzmy smakołyk do jego możliwości, zbyt duży może być po prostu za trudny do zjedzenia. Zwróćmy również uwagę na skład – na przykład na zawartość tłuszczu. Jeśli nasz czworonożny członek rodziny cierpi na lekką nadwagę, pamiętajmy o tym, aby zapewnić odpowiedni balans pomiędzy pełnoporcjowym posiłkiem a przekąskami, które podajemy w trakcie zabawy.

Zabawki pełne radości

Gdy kupujemy dla naszego pupila nowe zabawki, stoimy przed prawdziwym wyzwaniem. Może okazać się, że nasze zwierzę jest tak przywiązane do starych, że na nowe nie zwróci uwagi. Są jednak pewniaki, które powinny zadowolić każdego psa czy kota. Dla psów są to wszelkie gryzaki typu kong, które wypełniamy karmą czy inteligentne zabawki, w których ukrywamy przysmaki. Kota z pewnością zainteresują różnego rodzaju maskotki wypełnione kocimiętką – to ulubiony zapach większości kotów. Jeśli nie jesteśmy pewni naszych wyborów, porozmawiajmy z pracownikami w sklepach Maxi Zoo – z pewnością odpowiednio nam doradzą.

Świąteczne drapanie

Zakup nowego drapaka na pewno będzie strzałem w dziesiątkę, a dodatkowo być może ochroni naszą choinkę przed kocim polowaniem na błyszczące ozdoby. Niezależnie od tego, na jak bardzo rozbudowany drapak się zdecydujemy, kot będzie zachwycony. Jeśli chcemy zapewnić sobie spokój upominkiem zajmującym nieco mniej miejsca, możemy kupić naszemu pupilowi matę do drapania. Nowością na rynku są modele z piłkami do zabawy – taka zabawka nie znudzi się kotu zbyt szybko, a my spokojnie spędzimy świąteczny wieczór.

Do końca grudnia w sklepach Maxi Zoo można kupić fantastyczne prezenty dla naszych pupili w atrakcyjnych cenach – przy zakupie min. trzech produktów otrzymuje się 20% rabatu. Oferta obejmuje wszystkie przysmaki i zabawki dla psów, kotów i małych zwierząt oraz drapaki i maty do drapania dla kotów i jest dostępna wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Produkty objęte promocją można dowolnie łączyć. Informacje o aktualnych promocjach znajdują się na stronie https://www.maxizoo.pl/promocje-oferty/sklepy-stacjonarne/

*******

Maxi Zoo weszło na polski rynek w 2012 roku i od tego momentu jest najprężniej rozwijającą się siecią sklepów dla zwierząt w naszym kraju. W 2021 roku Maxi Zoo Polska po raz 7 zdobyło tytuł: „NAJLEPSZY SKLEP STACJONARNY” w konkursie TOP FOR DOG 2021 stając się ponownie numerem 1 wśród sklepów dla zwierząt oraz otrzymało nagrodę za najlepszą inicjatywę społeczną „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt”. Aktualnie spółka dysponuje 61 sklepami działającymi w kilkunastu miastach, m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Opolu, Sosnowcu, Białymstoku, Wołominie, Piasecznie, Lublinie, Wrocławiu, Bytomiu, Gdyni, Gdańsku, Swarzędzu, Tychach, Krakowie, Łodzi, Milanówku, Zabrzu, Tarnowie, Kaliszu czy Radomiu, Szczecinie i Zielonej Górze. W 2019 roku sieć rozpoczęła sprzedaż online i otworzyła sklep – www.maxizoo.pl. W czerwcu ubiegłego roku Maxi Zoo dołączyło do największego multipartnerskiego Programu Bonusowego w Polsce – PAYBACK. Maxi Zoo jest częścią Grupy Fressnapf, która działa w 11 krajach europejskich, głównie pod szyldem Maxi Zoo, generując rocznie obroty na poziomie 2 mld euro. W każdym ze sklepów można znaleźć w ofercie ponad 6000 produktów znanych firm w przystępnych cenach oraz produkty marek dostępnych wyłącznie w tej sieci (karmy i akcesoria): Premiere, Select Gold, Real Nature czy Dogs Creek.

Filozofia marki i cały koncept biznesowy sieci został oparty na wartościach, u podstaw których leży przekonanie, że „Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu i to jest to, co nas łączy”. Konsekwentnie realizując tę ideę, sieć prowadzi aktywne działania na rzecz zwierząt. Od początku działalności w Polsce, Maxi Zoo angażuje się w szereg charytatywnych akcji społecznych oraz pomaga bezdomnym zwierzętom. Współpraca ze schroniskami, wolontariat, wsparcie odpowiedzialnej adopcji, współpraca z GOPR, OTOP czy Strażą dla Zwierząt to m.in. główne działania CSR firmy w Polsce.

Pomysł na prezent dla pupila

Świąteczny prezent dla psa

Koty kochają prezenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *