Jak przeżyć za sto pięćdziesiąt złotych?

Czy można przeżyć za 5 złotych dziennie? Co robić by oszczędzić na codziennych posiłkach? Ebook Anna’s Dream są kulinarną szkołą przetrwania. Ta radykalna w treści pozycja zawiera listę z przepisami i składnikami posiłków na 31 dni, wraz ze zdjęciami potraw i paragonów, by stwierdzić na ile realny jest ten eksperyment.

Interesujące są przygotowania autorki do „postnego” miesiąca: suszenie kwiatów, sadzenie warzyw, ziół, czy pokrzywy zapewniającej odpowiednie dawki kwasu foliowego, żelaza, krzemu, wapnia oraz takich witamin jak C, A, K, E, B2. Bez wyrzeczeń się nie obeszło, ale na tym przecież polega sztuka przetrwania w ekstremalnych warunkach.

Książka dostępna w formie ebooka na stronie – https://coczytamy.pl/ksiazki/jak-przezyc-za-sto-piecdziesiat-zlotych

Poradnik pełen jest odkrywczych sposobów na nieoczywiste potrawy. Więcej kulinarnych eksperymentów ale również innych prac, którymi zajmuje się autorka ebooka możemy zobaczyć na blogu – https://annasdream.com.pl/  Anna’s Dream prowadzi blog, na którym można zobaczyć jak realizuje swoje marzenia, cele oraz pasje.

Zanim przystąpiłam do eksperymentu, długo się nad tym wszystkim zastanawiałam, jak dobrać menu, aby mój plan miał szanse się powieść. Nie lubię zostawiać czegoś w połowie, nie wywiązując się z danego słowa, nawet sobie. W pierwszej kolejności udałam się do sklepu ogrodniczego, gdzie zakupiłam dymkę aby ją posadzić w skrzyniach, które akurat posiadałam. Przywiozłam sobie ziemię w wiaderkach (nie kupowałam jej) i zabrałam się do pracy. Najpierw wsadziłam malutkie cebulki w celu późniejszego zbierania szczypiorku. Należy pamiętać o tym aby był odpływ, tak by nie zalać plonów, ponieważ wtedy nic już nie urośnie. Następnego dnia przyszykowałam sobie zioła, które co roku zbieram i przygotowuję, tak aby przez cały rok mieć pod dostatkiem.  – wyznaje Anna’s Dream

Ebook dostępny w księgarni internetowej – https://coczytamy.pl/ksiazki/jak-przezyc-za-sto-piecdziesiat-zlotych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *