Akcesoria, które musi mieć każdy fan Apple!

Zakup urządzeń Apple i coraz większe poszerzanie ilości urządzeń tej firmy kosztuje wiele, a wszystkie akcesoria sygnowane logiem nadgryzionego jabłka też kosztują sporo. Więc, czy nie można znaleźć działających alternatyw w bardziej przystępnych cenach? Jak się okazuje można. Sklep smart-tel.pl posiada wiele gadżetów umilających korzystanie z urządzeń Apple, dlatego postaramy się wybrać i przedstawić najlepsze z nich.

Najlepsze gadżety do urządzeń Apple

Powszechnym faktem jest, że urządzenia marki Apple świetnie ze sobą współpracują, a przykładów takiego działania jest wiele. Aczkolwiek, czy te urządzenia można ładować jedną ładowarką? Oczywiście, że tak! Dla przykładu sklep smart-tel.pl oferuje nowoczesną stację ładującą bezprzewodową, która umożliwia jednocześnie ładowanie aż trzech urządzeń jednocześnie – a dokładniej dwóch iPhone’ów oraz Apple Watch’a. Sprzęt jest nie tylko genialnie działającym i przemyślanym konstrukcyjnie gadżetem, ale posiada także estetyczny design. Naturalnie będzie pasować do wystroju wielu nowoczesnych wnętrz, a także biur.

Smartfony iPhone znane są m.in. ze swoich innowacyjnych gniazd nazywanych lightning. Podpinanie urządzeń zewnętrznych może jednak przysporzyć wiele problemów. Problem ten pomogą rozwiązać tzw. przejściówki. Występuje ich wiele rodzajów, ale na szczególną uwagę zasługuje adapter lightning do HDMI oraz lightning do mini jack 3,5 mm. Dzięki takiemu zestawowi dwóch adapterów małym kosztem rozwiążemy problem z podpięciem zewnętrznym monitorów i słuchawek. Z drugim problemem mogła spotkać się duża część użytkowników iPhone’ów nieposiadających już złącza słuchawkowego.

Uniwersalne i interesujące gadżety

Liczna grupa osób spotkała się już z niedziałającym portem ładowania w swoich urządzeniach Apple, jednak rozwiązaniem takiego kłopotu nie musi być nadmierna ich pielęgnacja, ale zatyczka do portu. Takie gadżet występuje w wielu typach gniazd, jak i w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możesz nie tylko zabezpieczyć urządzenia przed kurzem, ale także urozmaicić je kolorystycznie. Dokonując zakupu, warto się zastanowić, czy nie potrzebujemy zabezpieczyć gniazda ładowania, które jak np. w słuchawkach, zbiera nie tylko kurz, ale i piasek oraz okruszki. Korzystasz dalej z przewodowej ładowarki sieciowej, jednak chcesz usprawnić proces podpinania różnych przewodów na zmianę? Rozwiązaniem w tym przypadku będzie kabel magnetyczny. Posiada magnetyczną końcówkę, która po zbliżeniu do portu ładowania zbliża się na odpowiednią odległość i rozpoczyna ładowanie urządzenia. Natomiast posiadając kilka końcówek i urządzeń, z prostotą może przełączać się pomiędzy nimi, jednocześnie oszczędzając czas i stan portu ładowania. Ciągłe wpinanie i wypinanie przewodów może doprowadzić do uszkodzenia i zaprzestania ładowania urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *