Skuteczna poprawa wydajności dla każdej firmy

Zarządzanie firmą nie należy do łatwych zadań, próba podjęcia się tego wyzwania bez odpowiednich narzędzi, może się skończyć całą masą włożonej pracy, której efekt nie będzie adekwatny do osiągniętych efektów. Po prostu bez odpowiedniego wsparcia ciężko o efektywność. Na szczęście dla małych i średnich firm, powstała nowoczesna linia programów, której zadaniem jest ułatwienie ich rozwoju, nowoczesny interfejs i bardzo rozbudowana funkcjonalność sprawiają, że dzięki Insert Nexo można w 2 godziny zrobić to, co normalnie zajęłoby 5.

Programy oraz ich zastosowanie

W skład Insert Nexo wchodzi kilka programów, każdy z nich ma inne zastosowanie.

  • Subiekt Nexo – jest to program przystosowany do obsługi działu handlowego. Można dzięki niemu wyprowadzić wszystkie typy dokumentacji handlowej, szczególnie charakterystyczny jest zaawansowany system zamówień, posiadający mocno rozbudowaną część finansową. System dokonuje również korekty stanów magazynowych.

  • Gestor Nexo – umożliwia utrzymanie informacji o kliencie oraz jego danych kontaktowych. Pomaga w negocjowaniu ofert, kontaktach z klientami oraz w wysyłaniu zbiorczych maili, co jest szczególnie ważne w budowaniu relacji na linii klient-firma. Dzięki temu systemowi, możliwe jest także dokładne zaplanowanie pracy, oraz realizacji zadań, wraz z przypisaniem do nich pracowników.

  • Rewizor Nexo – system służący do obsługi księgowości, pozwalający na przeprowadzanie każdej pracy z tego zakresu, od zarządzania planami kont, przez ewidencje VAT, po wystawianie deklaracji skarbowych. Na pierwszy rzut oka może wyglądać na program dla osób zapoznanych z tematem, ale Rewizor jest prosty i intuicyjny w obsłudze, tak samo jak cały pakiet Insert.

  • Rachmistrz Nexo – jest przeznaczony dla osób, które rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, albo prowadzących księgę przychodów i rozchodów. Program został wyposażony w pakiet funkcji, dzięki którym rachunkowość staje się względnie prostsza. Umożliwia m.in pracę jednostanowiskową lub sieciową, wystawianie deklaracji ZUS i przesyłanie jej do programu „Płatnik” albo podstawową obsługę wynagrodzeń.

Poznaj – Usługa fulfillment – czyli magazyn i obsługa na wynajem

To jeszcze nie wszystko, powyżej zostały przedstawione 4 z 9 programów dostępnych w pakiecie Insert Nexo.

Pełna obsługa działalności

Insertem Nexo można wspomóc firmę na każdej płaszczyźnie, w pakiecie znajdują się systemy, odpowiedzialne za sprzedaż, księgowość oraz kadry i ich wynagrodzenia. Dzięki temu Insert wspomaga każdy filar działalności gospodarczej, oparcie małej lub średniej firmy na tak solidnych fundamentach, zapewni jej stabilny oraz szybki rozwój, oszczędzając jednocześnie czas właściciela oraz pracowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *