Jak wydać książkę?

Jak wydać książkę?
Oceń ten artykuł

Dla początkującego autora świat najróżniejszych wydawnictw w Polsce wydaje się ogromny, a przez to trudny do określenia pod względem rzetelności. 

W związku z tym porównanie chociażby cen staje się długotrwałym procesem, który i tak na samym końcu nie daje nam odpowiedzi, czy dokonaliśmy właściwego wyboru.

Szczególnie debiutujący autorzy, którzy chcą po raz pierwszy wydać książkę mają kłopot z tym, aby znaleźć odpowiednie dla siebie wydawnictwo. Często zdarza się tak, że wydawnictwa milczą, bo nie są zainteresowane współpracą z mało znanym autorem, którego książka może okazać się całkowitą klapą. Może być i tak, że autor nie posiada odpowiednich zasobów finansowych, aby sprostać wymaganiom wielkich wydawnictw, i co wtedy?

 

Odpowiedź na pytanie, jak wydać książkę wcale nie musi pozostać bez odpowiedzi, a marzenia autora nie muszą zamienić się w pył. Wystarczy dotrzeć do takiego wydawnictwa, które pomaga w sposób wyczerpujący od pierwszego kontaktu z potencjalnym klientem, aż do samego końca przy dystrybucji i szeroko pojętej reklamie. Takim wydawnictwem jest Wydawnictwo PsychoSkok, które od lat współpracuje z ogromną liczbą autorów z całej Polski. To właśnie tu można nie tylko wydać książkę w formie tradycyjnej, ale także jako ebook. Wszystko zależy od tego, z jakiego planu finansowego zechce skorzystać autor. Zróżnicowana propozycja powoduje, że oferta odpowiada także tym osobom, które mają dość skromny budżet, o szczegółach przeczytają Państwo więcej pod tym linkiem. Plany finansowe są szeroko opisane, a dodatkowo już z poziomu strony można wysłać zapytanie dotyczące oferty i indywidualnego podejścia do klienta.

 

Decyzja o wydaniu pierwszej książki może być jedną z najważniejszych decyzji w życiu autora, bo przecież nie może być nic przyjemniejszego, jak pokazanie innym kawałka siebie spisanego w często intymnych opowieściach skrywanych głęboko w szufladzie biurka. Książki piszemy bowiem nie tylko dla siebie, ale także i dla innych.

 

Wydanie książki może stać się realne i głównie wszystko zależy od tego, czy zechcemy zrobić ten pierwszy krok, a bać się nie ma czego, bo z dobrym wydawnictwem, takim jak Wydawnictwo PsychoSkok własną książkę dostaniemy do ręki w ciągu kilku tygodni. Dalej pozostaje nam już tylko kontrola nad systemem sprzedaży hurtowej i detalicznej oraz tej internetowej. Oznacza to, że książka trafia do sprzedaży we wszystkich zakontraktowanych punktach sprzedaży hurtowej i detalicznej na rynku wydawniczym.

 

Wydawnictwo PsychoSkok wierzy w sens wspierania początkujących autorów i wie, jak poprowadzić skuteczną reklamę w ujęciu ogólnopolskim, bo wśród pracowników tegoż wydawnictwa znajdują się również młodzi pisarze.

 

———-

Nasza strona – http://www.psychoskok.pl/ zapraszamy.

 ------------------------------
Spodobał Ci się ten wpis? Może uważasz że jeszcze komuś się przyda?
- podziel się z innymi
- dodaj komentarz


Udostępnij artykuł.

One thought on “Jak wydać książkę?

  • 11 października 2017 at 13:24
    Permalink

    Wielu autorów zaczyna od współfinansowania własnej książki i odnosi sukcesy – warto

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *