Jak znaleźć szkolenie?

Jak znaleźć szkolenie?
Oceń ten artykuł

Dwoisz się i troisz i nie możesz znaleźć szkolenia związanego z interesującą cię tematyką? Faktycznie, to czasami może być trudne i czasochłonne. Istnieje jednak kilka sposobów, aby ten proces zakończył się powodzeniem. Oto nasze podpowiedzi.Zwykle nasze działania rozpoczynają się od wpisania w Google frazy – tematu interesującego nasz szkolenia. Jeśli mamy szczęście wyskoczy kilka propozycji firm szkoleniowych, które właśnie organizują takie szkolenie w mieście, w którym mieszkamy, bądź w pobliskiej okolicy. Co zrobić jednak, gdy Internet milczy i nie chce nam nic podpowiedzieć?

Po pierwsze skierować swoją uwagę na serwis szkoleniowy taki jak www.szkolenia24h.pl, tu można znaleźć dane szkolenie korzystając z wyszukiwarki na stronie głównej. System sprawdzi za nas, czy dane szkolenie bądź z bardzo pokrewną tematyką znajduje się w bazie. A jeśli takiego nie ma, mamy jeszcze dwie opcje, aby znaleźć to czego szukamy.

Po pierwsze skorzystać z opcji dla osób indywidualnych i zadać pytanie na rynku szkoleń o organizację w najbliższym czasie. To bardzo dobre rozwiązanie, bo nasz mail trafi do ogromnej liczy firm szkoleniowych, które poinformują nas, kiedy i gdzie organizowane jest dane szkolenie.

Po drugie można skorzystać z opcji wysłania mailingu do firm szkoleniowych, jeśli prezentujemy firmę i chcemy, aby organizowane szkolenie było przygotowane dla grupy 5 – 10 lub więcej osób i to właśnie w waszym mieście. Wówczas firmy przygotują dane szkolenie specjalnie dla was, wyślą cennik i szczegółową propozycję cenową.

O szkolenia warto także pytać na FB w grupach zajmujących się organizacją i promocją szkoleń oraz oczywiście wśród swoich znajomych, bo czasami ktoś z bliskich nam osób już korzystał z tej czy innej firmy szkoleniowej i wie, czy warto skorzystać z jej oferty edukacyjnej.

M-S-M------------------------------
Spodobał Ci się ten wpis? Może uważasz że jeszcze komuś się przyda?
- podziel się z innymi
- dodaj komentarz


Udostępnij artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *