Phonak Audéo B-R otrzymuje prestiżową nagrodę If Design Award 2017

Firma Phonak, czołowy producent najbardziej uniwersalnych aparatów słuchowych oraz bezprzewodowych rozwiązań wspomagających słyszenie, ogłosiła, że ładowalne aparaty słuchowe Phonak Audéo™ B-R zostały wyróżnione nagrodą iF DESIGN AWARD, jedną z najbardziej cenionych na świecie nagród w dziedzinie grafiki użytkowej.

Audéo B-R to pierwszy aparat słuchowy wykorzystujący akumulatory litowo-jonowe zapewniające urządzeniu 24 godziny* działania. Opcja szybkiego 30-minutowego ładowania umożliwia aż sześć godzin użytkowania aparatu. Aparat słuchowy Audéo B-R został wybrany spośród ponad 5000 zgłoszonych produktów i otrzymał nagrodę w kategorii urządzeń przyznawaną przez międzynarodowe jury złożone z ekspertów z całego świata.

„To ogromny zaszczyt zostać wyróżnionym nagrodą iF DESIGN AWARD” – powiedział Thomas Lang, wiceprezes Działu Marketingu firmy Phonak. – „Ta nagroda odzwierciedla nasze dążenie, by niezwykłym możliwościom aparatów, łatwości ich użytkowania i innowacyjności rozwiązań towarzyszył nietuzinkowy projekt, tak by życie osób niedosłyszących stawało się lepsze”.

Jury uhonorowało inteligentne opcje ładowania aparatu Audéo B-R. Dodatkowy akumulator typu „power pack”, który zapewnia siedmiokrotne pełne ładowanie dwóch aparatów słuchowych, jest idealny na krótkie podróże, kiedy nie ma dostępnego źródła prądu. Oprócz tego dostepna jest też kompaktowa ładowarka „minicharger”.

Badania pokazują, że wyposażenie w akumulator i możliwość ładowania aparatów słuchowych to jedne z najważniejszych priorytetów dla użytkowników aparatów. Pragnąc sprostać tym oczekiwaniom, firma Phonak – wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie oraz wyniki przeprowadzonych badań i testów – wprowadziła na rynek aparat Audéo B-R, którym otwiera nową erę dla osób niedosłyszących.

*Wyniki osiągane, gdy bateria jest w pełni naładowana, a przesyłanie bezprzewodowe trwa nie dłużej niż 80 minut.

___________________________________________

Więcej informacji na temat nowych, ładowalnych aparatów słuchowych marki Phonak na stronie:

https://www.phonakpro.com/com/en/products/hearing-aids/audeo-b/overview-audeo-b.html https://www.phonakpro.com/com/en/about-phonak/technologies/rechargeable-technology.html

 

lub kontaktując się z: Dorotą Włostowską, Phonak Polska, tel. 887-746-625, Dorota.Wlostowska@phonak.com

 

Informacje o firmie Phonak

Phonak, członek grupy Sonova, z dumą obchodzi swoje 70-lecie! Firma powstała w 1947 r. z pasji i chęci sprostania najtrudniejszym wyzwaniom związanym z pomocą osobom niedosłyszącym. Od 70 lat działamy z taką samą pasją.

Jako firma wiodąca w branży oferujemy szeroką gamę rozwiązań wspomagających słyszenie i zmieniających życie. Począwszy od produktów dla dzieci aż po rozwiązania do głębokich ubytków słuchu stale angażujemy się tworzenie pomocy słuchowych, które zmieniają ludzkie życie zarówno pod względem społecznym, jak i emocjonalnym.

Wierzymy w zmianę życia i tworzymy świat, w którym „Life is on” jest dla każdego.

Informacje o iF DESIGN AWARD

Od ponad 60 lat nagroda iF DESIGN AWARD jest rozpoznawana jako wyróżnik jakości wyjątkowych projektów. Jest jedną z najważniejszych nagród na świecie. Nagrody przyznawane są w następujących kategoriach: produkt, opakowanie, projekt komunikacyjny i obsługa, architektura, architektura wnętrz oraz koncepcje związane ze światem profesjonalistów. Wszystkie wyróżnienia są publikowane w przewodniku iF WORLD DESIGN GUIDE oraz prezentowane na wystawie w Hamburgu.

PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *