Najlepszy prezent na Mikołajki – książka!

Już za dwa tygodnie Mikołajki, czyli czas wręczania drobnych, ale bardzo przyjemnych prezentów. Kiedyś zwyczajowo wkładano do buta coś słodkiego, dzisiaj najróżniejszych towarów w sklepach nie brakuje, dlatego prezenty stały się bardziej spersonalizowane.

Mikołajki to jeszcze nie Boże Narodzenie i raczej nie kupuje się na tą okazję kosztownych i dużych prezentów, a symboliczne drobiazgi oczywiście, że tak! W sklepach tych stacjonarnych i internetowych mamy duży wybór upominków, ale i tak zwykle stawiamy na słodycze, kosmetyki i książki.

Dla dzieci mogą to być kolorowe książeczki w sam raz na wieczorne, wspólne czytanie z rodzicami, a dla dorosłych coś z nowości wydawniczych, tak, aby jeszcze przed świętami każdy mógł spędzić parę chwil wytchnienia przy dobrej książce. Książki i gry stolikowe to doskonałe prezenty na każdą okazję, czy to na urodziny, czy też na święta. To także najlepsza opcja dla osób, które nie mają pomysłów na prezenty, bo książki dość łatwo dopasować do upodobań jubilata czy solenizanta.

Mikołajki 2017 przed nami, dlatego warto prześledzić ofertę, jaką mają sklepy internetowe, by znaleźć prezenty w dobrej cenie, a do tego wygodnie, czyli nie wychodząc z domu, szybko i bezpiecznie. Wiele nowości wydawniczych i szeroką gamę propozycji książkowych dla dzieci znajdziemy w sklepie internetowym tylkorelaks.pl. Warto tam zajrzeć jeszcze dziś by zapoznać się z promocjami przygotowanymi także na akcję Black Friday.

Uwaga! 

Nadchodzi Black Friday 2017!!! To już 24 listopada.

Książki mają wiele zalet, bo dostarczają nam pozytywnych emocji, rozwijają naszą wyobraźnię, wyciszają, a także motywują do działania.  Książki pozostają z nami na zawsze, bądź też możemy się nimi wymieniać z przyjaciółmi czy rodziną. O książkach można dyskutować, wymieniać się poglądami, spierać i wspominać długie lata. I to właśnie książki znajdują się wśród produktów najchętniej wybieranych na prezenty.

Nie czekaj na ostatnią chwilę, zrób prezenty najbliższym już teraz i dodatkowo pamiętaj także o sobie. Czytaj na zdrowie!

 

2 thoughts on “Najlepszy prezent na Mikołajki – książka!

 • 21 listopada 2017 at 15:31
  Permalink

  Ja to bym chciała dostać od Mikołaja całą serię Jeżycjady 🙂

  Reply
 • 21 listopada 2017 at 17:21
  Permalink

  Czekam tylko na ofertę Black Friday jeśli chodzi o książki ;D

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *