Jak uzyskać piękne zęby i zdrowe dziąsła?

Chyba każdy marzy o pięknych zębach. Mocnych, zdrowych no i oczywiście olśniewających czystą bielą. Żeby to osiągnąć trzeba otoczyć swoje uzębienie troskliwą opieką. Wspaniały wygląd uzębienia nie jest dziełem przypadku – trzeba się o to postarać. W tym celu warto zadbać o kompleksową opiekę.

Nie od dziś wiadomo, że samo szczotkowanie zębów nie wystarczy. Nawet bardzo dokładne czyszczenie nie jest w stanie usunąć wszystkich zanieczyszczeń powstałych w ciągu każdego dnia. Włosie szczoteczki nie jest w stanie dotrzeć w trudno dostępne przestrzenie między zębowe. Nie jest w stanie również usunąć bakterii, które mogą gromadzić się górnych częściach dziąseł. Niezbędne jest używanie nici dentystycznej każdego dnia. Jednak nawet to nie jest w stanie zagwarantować pełnej ochrony zębów przed próchnicą i chorobami. Nie można zapominać o jeszcze jednym elemencie.

Pełna ochrona w 30 sekund.

Gwarancją posiadania zdrowych zębów jest płyn do płukania jamy ustnej. Powinien być on zwieńczeniem każdorazowego mycia zębów. Dlaczego? Posiada on niezwykłe właściwości, które uzupełniają działanie pasty do zębów oraz czyszczenie mechaniczne. Dzięki płynnej formule może on dotrzeć do każdego miejsca. Nawet najmniejsze przestrzenie nie są dla niego przeszkodą.

Sukces płynu opiera się na jego szerokim działaniu. Po pierwsze – wzmacnia całą powierzchnię szkliwa. Dzięki temu, że dociera nawet w trudno dostępne miejsca, możesz mieć pewność, że zęby są w całości wzmocnione.

Po drugie – usuwa bakterie. Nawet bardzo dokładne szczotkowanie może pozostawić jakąś część bakterii. Jeśli zostaną one na dłużej, będą oddziaływać negatywnie na zdrowie uzębienia. Natomiast płyn do płukania zabija wszelkie bakterie w jamie ustnej. Regularne stosowanie daje ci pewność, że nic nie zagraża twoim zębom.

Po trzecie – zapobiega powstawaniu płytki nazębnej. Ochrona rozciąga się poza proces czyszczenia zębów. Płyny do płukania blokują procesy osadzania się minerałów, które tworzą płytkę nazębną. W ten sposób zęby są chronione przez cały czas, nawet podczas posiłków.

Stosując płyn do płukania Listerine po każdym myciu zębów, masz zapewnioną pełną i kompleksową ochronę jamy ustnej. W efekcie uzyskasz piękny uśmiech oraz zdrowe dziąsła. Jak się okazuje, wcale nie wymaga to wielkich wysiłków. Wystarczy każdego dnia poświęcić chwilę, żeby uzyskać zniewalające efekty. Wybierz płyn Listerine, który najlepiej pasuje do ciebie na stronie: https://www.listerine.pl/products. Szeroka gama produktów o różnych właściwościach oraz smakach sprawi, że stosowanie płynu będzie czystą przyjemnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *