Wygoda i komfort podczas miesiączki

Twój cykl menstruacyjny jest nieregularny?Jesteś niezwykle aktywną kobietą? Sporo podróżujesz? Nie lubisz się ograniczać? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań, brzmi tak, to powinnaś rozważyć wypróbowanie produktów OB.

Wbrew obiegowym opiniom i mitom tampony są zupełnie bezpieczne, bardzo higieniczne i można ich używać nawet w nocy, podczas snu. OB ma nawet specjalną linię tamponów przeznaczonych do stosowania w nocy. Linia proComfort jest zaopatrzona w delikatne skrzydełka zabezpieczające Silk Touch, dzięki czemu nic nie zakłóci odpoczynku, a rano będziesz się czuła świeżo i czysto. Menstruacja nie musi być uciążliwa i ograniczająca zamiłowanie do sportu czy innych aktywności. Delikatny bądź umiarkowany ruch jest wskazany podczas tych dni, a tampony pozwolą Ci na normalną aktywność bez lęku o przeciekanie, czy też inną wpadkę. Nowoczesne rozwiązanie proponowane przez OB to tampon Compact Applicator, który zapewnia nie tylko prostą, higieniczną aplikację, ale brak ryzyka przeciekania. Każda kobieta jest trochę inna, ma inaczej działający organizm, a co za tym idzie miesiączka i obfitość krwawienia też są różne. Ma na to wpływ szereg czynników, takich jak: wiek, dieta, przebyte choroby, gospodarka hormonalna, stres oraz tryb życia. Na szczęście OB proponuje szereg produktów dopasowanych zarówno do nastolatek, kobiet, jak i kobiet w wieku około menopauzalnym. Kobiety mające zarówno obfite, jak i skąpe miesiączki znajdą coś dla siebie. OB proponuje tampony Orginal o trzech rodzajach chłonności – normal, super, superplus. Specjalny program dostępny na stronie pomaga dobrać odpowiedni produkt, w zależności od obfitości miesiączki. Kolejnym udogodnieniem są tampony przygotowane specjalnie dla kobiet, które nigdy wcześniej nie używały tamponów i potrzebują szczególnie delikatnego i wygodnego produktu. Tampony proComfort mają specjalną jedwabistą otoczkę, dzięki czemu są delikatne dla skóry i zapewniają bardzo łatwą aplikację. W tej serii jest oferowanych aż 5 rodzajów chłonności – mini, light days, normal, super, super plus. Poprzez stronę https://www.myob.pl możesz zamówić bezpłatną próbkę i przetestować tampony, zanim zdecydujesz się na zakup.

Warto prowadzić kalendarzyk miesiączkowy, nie musisz jednak sama siedzieć i wyliczać dat, a potem zaznaczać ich w kalendarzu, możesz to zrobić poprzez stronę OB.

Plusy używania tamponów OB:

– bezpieczeństwo i higiena

– duży wybór tamponów ze względu na ich chłonność

– nowoczesne technologie, dzięki którym używanie tamponów jest w 100% komfortowe

– linia tamponów do używania w nocy

– wygodny aplikator

– jedwabista otoczka delikatna dla skóry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *