Masz zakład fryzjerski i problemy z zaopatrzeniem? Nawiąż współpracę z hurtownią fryzjerską!

Nie szukaj kosmetyków fryzjerskich na własną rękę. Nie trać czasu na dojeżdżanie na drugi koniec miasta. Zaopatruj się we wszystkie niezbędne rzeczy w hurtowni fryzjerskiej.

Wieczne problemy z wyposażeniem salonu, psujące się meble, brakujące farby to problem? Zacznij zaopatrywać się w profesjonalnej hurtowni fryzjerskiej. Hurtownia fryzjerska on-line to dostęp do szerokiego asortymentu kosmetyków. Szampony, kremy, balsamy, mgiełki i wiele innych akcesoriów kosmetycznych możesz zamówić przez Internet i to bez konieczności odbioru osobistego. Wliczyć w to należy również meble na salę fryzjerską typu fotele, krzesła, wieszaki czy nawet lustra. Hurtownia fryzjerska oferuje również środki czystości do dezynsekcji narzędzi czy chemii gospodarczej, dzięki której utrzymasz idealne warunki higieniczne w salonie. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z elektronicznej formy zamówienia? Nie musisz osobiście fatygować się po zamówienie, a czekasz jedynie na kuriera. Jak wygląda zaopatrywanie i wyposażanie salonu przy pomocy hurtowni?

 

Kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji?

Co można znaleźć na hurtowni internetowej? Przede wszystkim produkty uznanych marek, takich, jak L’Oreal Professionnel, Matrix, Wella, Londa, Schwarzkopf, Indola, Alfaparf, Allwaves, Joanna, Prosalon Intensis, Goldwell i wiele innych. Hurtownie są zwyczajowo dystrybutorami poszczególnych producentów. Hurtownie oferują farby do koloryzacji włosów, wszelkiego rodzaju produkty do rozjaśniania fryzur oraz preparaty do stylizacji i pielęgnacji włosów po zabiegach fryzjerskich. Produkty można także sprzedawać bezpośrednio klientkom, prowadząc mały punkt sprzedaży w salonie fryzjerskim. To dodatkowy zysk, nie wymagający takiego wysiłku, jak wielogodzinne farbowanie czy stylizacja.

 

Szeroki wybór elektronarzędzi

Salon fryzjerski to nie tylko preparaty do stylizacji pielęgnacji włosów, ale również wyposażenie dotyczące ścinania włosów czy ich układania. Hurtownia fryzjerska oferuje szereg narzędzi i elektronarzędzi to ścinania. Maszynki do skracania włosów, trymery do pielęgnacji zarostu, suszarki, lokówki, prostownice to jedne z wielu narzędzi niezbędnych w pracy fryzjera. Nie można zapomnieć o podstawowym wyposażeniu zakładu, czyli klasyczne nożyczki, grzebienie, szczotki, wałki i inne produkty, który są podstawą zabiegów fryzjerskich. Należy zwrócić uwagę także na przyrządy do stylizacji i pielęgnacji męskiego zarostu, brwi czy stylizacji włosów. Panowie coraz częściej goszczą w salonach fryzjerskich, aby poza nienaganną fryzurą, pielęgnować brody czy brwi.

 

Umeblowanie sali sprzedaży

Postawą umeblowania salonu fryzjerskiego są niezbędne fotele fryzjerskie. To właśni na nich spoczywa klient i od ich komfortu i wygody często zależy powrót klienta do salon. Hurtownia fryzjerska oferuje wybór różnych foteli, obrotowych, stałych z regulacją wysokości i pochyłu. Dzięki tym funkcjom fryzjer może dostosować fotele z klientem do poziomu swoich dłoni ze względu na wiek i wzrost strzyżonej czy farbowanej osoby. Poza klasycznymi fotelami czy krzesłami na hurtowni fryzjerskiej można znaleźć krzesła dla samego fryzjera. Obrotowe krzesła pozwolą odpocząć nogom podczas długotrwałych zabiegów stylizacyjnych. Nogi i dłonie są często bardzo zmęczone po trudach pracy, dlatego warto pomyśleć o zabezpieczeniu w postaci krzesła obrotowego. Do salonu można nabyć na hurtowni różnego rodzaju szafki na kółka, w których można trzymać przybory do strzyżenia czy elektronarzędzia.

 

Chemia gospodarcza i sterylizacyjna

Hurtownia fryzjerska oferuje również różnego rodzaju chemię do zachowania higienicznych warunków w salonie fryzjerskim. Płyny do podłóg, dezynsekcji narzędzi, waciki, ręczniki higieniczne to kolejna seria produktów niezbędnych w salonie fryzjerskim. Praca z włosami, bezpośredni kontakt ze skórą klientów powoduje, że na narzędziach, podłodze lub dłoniach fryzjera zostają różnego rodzaju nieczystości. Warto zadbać o higienę salonu oraz własne zdrowie, aby w salonie nie zalęgły się grzyby, pleśń lub nie przeniosły się na dłonie problemy dermatologiczne klientów. Nigdy nie wiadomo, jakie dolegliwości skórne czy wewnętrzne ma klient, a kontakt z krwią przypadkowej osoby przy zacięciu naskórka może być szczególnie niebezpieczny dla zdrowia pracownika lub innych postronnych osób.

 

Sprawna logistyka

Hurtownia fryzjerska często oferuje produkty, zakupy i transport zdalny. Wystarczy dokonać zakupu przez stronę internetową, aby otrzymać kurierem wszystkie zamówione produkty. Nie trzeba się fatygować niepotrzebnie na halę sprzedaży i trwonić bezcennego czasu na dalekie dojazdy. Można skupić się na klientach i zabiegach, które przecież umawiane są niekiedy co do minuty. Zaletą zakupów przez Internet jest też to, że przy zakupie produktów zbytecznych lub przy podwojeniu zamówienia, zakupy on-line można zwrócić do 14 dni od momentu zakupu. Kurier zabiera niepotrzebne rzeczy, a klient nie musi nawet podawać przyczyny zwrotu. W przypadku konieczności natychmiastowych zakupów, można także podjechać osobiście na hurtownię i odebrać albo zamówione zakupy, albo dokonać ich na miejscu.

Zakupy przez Internet to bardzo wygodna forma zaopatrzenia salonu fryzjerskiego, Hurtownia fryzjerska oferuje wszystkie niezbędne produkty do funkcjonowania salonu, a do tego nie trzeba odbierać zakupów osobiście.

Zobacz nasz bogaty asortyment :

https://ktpi.pl/

Dział obsługi klienta
e-mail: biuro@ktpi.pl
tel. 667667808

Odbiory osobiste
od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 17:30
tel. 669669151

Biuro
od 8:00 do 16:00
667667808

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *