Nasza Ameryka — przepis na milionera

American dream czyli marzenie o stworzeniu sobie i swym bliskim najlepszych warunków do życia i rozwoju, może się ziścić. W każdym momencie możemy podjąć właściwą decyzję i rozpocząć nowy etap życia w najbardziej sprzyjających nam okolicznościach.

Książka „Nasza Ameryka”  wskaże nam drogę i dowiedzie, że sukces jest osiągalny. Przekona nas o tym Richard Lupa, emigrant, który odniósł nieprawdopodobny sukces, a teraz pragnie dzielić się „przepisem” na szczęście i dobrobyt.

PozycjaNasza Ameryka. Najlepsze miasta do osiedlenia. Przepis na milionera”, uświadomi nam, że „ziemia obiecana” leży tuż obok. Ameryka jest supermocarstwem nie bez przyczyny, to właśnie tu emigranci z całego świata odnoszą sukces i odnajdują najlepsze warunki do życia. W tej licznej i zróżnicowanej grupie znajdują się Amerykanie polskiego pochodzenia, którzy odnoszą sukcesy w wielu dziedzinach. Richard Lupa, który mieszka w USA przeszło 30 lat, a rozpoczynał budowanie swego „nowego” życia z pozycji emigranta- uchodźcy, dzieli się swą wiedzą i doświadczeniem.

 

„Nasza Ameryka. Najlepsze miasta do osiedlenia. Przepis na milionera”, podzielona została na trzy części. Książka uświadomi nam dlaczego Ameryka jest supermocarstwem i co oferuje światu, przedstawi przekrój ludności USA, i zapozna z klasyfikacją 10 najlepszych miast do osiedlenia. Richard Lupa stworzył ranking uprzednio poznając wskazywane miejsca i biorąc pod uwagę takie kryteria jak: klimat, ekonomia, ceny domów, szkoły i edukacja, tłok na drogach, kultura i rekreacja oraz przestępczość w poszczególnych regionach.

Richard Lupa „Naszą Amerykę” przedstawia z punktu widzenia polskiego emigranta. Obecnie autor mieszkający na stałe w Kalifornii na przedmieściach San Diego, posiada w Escondido firmę sprzedającą nieruchomości na terenie całej Kalifornii oraz zajmującą się budownictwem i prowadzi biuro podróży Amepol, specjalizujące się w rejsach morskich po całym wiecie, wyjazdach do USA, oraz wycieczkach do San Diego.

Pozycję wzbogaca lista najbogatszych osób na świecie w tym również Polaków, ukazanie znanych Amerykanów z polskim rodowodem oraz liczne zdjęcia odnoszące się do omawianej tematyki.

W Nowym Yorku w tygodniku PLUS ukazał się artykuł dotyczący pozycji, Richard Lupa opowiedział o książce w wywiadzie w radiu w Chicago oraz będzie redagował tekst poświęcony książce w popularnym Kurierze Chicago.

 

Zapraszamy na stronę wydawnictwa – www.psychoskok.pl – zobacz jakie książki wydaliśmy i co czytać.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *