Jak pozbyć się negatywnych myśli?

Jak się pozbyć zatem negatywnych emocji oraz pesymistycznego myślenia? Z pomocą przychodzi autorka poradnika „Zdrowe myśli, zdrowe życie”, która od wielu lat stosuje prawo przyciągania oraz wiele innych pozytywnych technik, które pozwalają jej z optymizmem patrzeć w przyszłość.


Autorka „Zdrowe myśli, zdrowe życie” z prawem przyciągania zetknęła się wiele lat temu. Od tamtej pory z powodzeniem stosuje je w swoim życiu, by zmieniać je na lepsze. Od małych, codziennych spraw, po realizację marzeń czy poprawę zdrowia swojego lub innych.

Gdy zaczęła się moja przygoda z prawem przyciągania, wszystko wydawało się proste i piękne. Pomarzę, pomyślę dłużej niż jedną minutę i moje marzenie się ziści. Odkryłam prawo przyciągania i teraz zaczną się spełniać wszystkie moje marzenia. Pokażę też wszystkim, na co mnie stać, bo przecież prawo przyciągania działa. A jeśli działa, to naturalne jest to, że już wkrótce stanę się szczęśliwa, zdrowa, bogata i nie wiadomo, co jeszcze. Następnym olśnieniem było to, że prawo przyciągania działa zawsze i bez wyjątków.

Książka do kupienia na stronie http://tylkorelaks.pl/110-zdrowe-mysli-zdrowe-zycie-9788379003143.html

Jeśli i ty chcesz zmienić swoje życie w pasmo sukcesów, chcesz pozytywnie myśleć i pomagać innym, realizować marzenia – koniecznie przeczytaj tę książkę. Nauczy cie ona, jak odrzucać negatywne emocje, które nie wnoszą niczego dobrego do twojego życia. Poznasz metody, które pomogą uzdrowić ci ciało i duszę oraz oczyścić „osobisty komputer” i śmiało iść do przodu!

Moim marzeniem jest, byś czuł się wspaniale podczas czytania tej książki, dlatego też poczucie humoru stawiam na pierwszym miejscu. W książce będę używała formy per „Ty”. Chcę właśnie teraz jednak zaznaczyć, że czasami będę opisywać jakieś cechy czy sytuacje, które wcale nie muszą Ci się kojarzyć z Tobą. Przecież Ty najlepiej wiesz, co dla Ciebie jest dobre. Piszę tak, ponieważ sama nie raz otrzymywałam e-maile od nieznanych osób, które pisząc do mnie i kompletnie mnie nie znając, zaczynały od słów typu: weź się w garść, zacznij planować etc. Będąc osobą dobrze zorganizowaną, dość dziwnie czułam się, czytając owe e-maile. W końcu po prostu przestałam je nawet otwierać. Pisząc tę książkę uogólniam, ale jak wspomniałam na początku, ani sytuacja, ani typ opisanej cechy wcale nie musi być Twoim typem czy Twoją sytuacją. Będę używać formy „Ty”, bo jest prosta, ciepła i sympatyczna. Forma Ty jest też szybka i konkretna, prawda? Teraz zapraszam Cię do lektury.

 

Przeczytaj również – Osobowość chwiejna emocjonalnie typu borderline https://www.poradniki24h.pl/1182/borderline-osobowosc-chwiejna-emocjonalnie/

 

Koniecznie musisz zapoznać się z lekturą poradnika, w której znajdziesz kilka pozytywnych technik, dzięki którym z optymizmem spojrzysz w przyszłość.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *