O zaletach i wadach implantów

Szeroki uśmiech pełen równych zębów bez żadnych ubytków zębowych, jest najprawdziwszą zaletą – sam w sobie. Nie zawsze jednak po drodze nam do tego, by móc cieszyć się własnymi zębami przez wyjątkowo długi czas. Dlatego też najwyższa pora sprawdzić na własnym przykładzie, co w naszym życiu zmienić mogą profesjonalnie wykonane implanty w Katowicach. Poznajmy ich wady i zalety by wiedzieć coś więcej w tym temacie.

Doskonała jakość i prezencja

Implanty zaliczane są do protez trwałych, wyjątkowo wytrzymałych, a do tego innych, niż tradycyjne. Ich ogromnym atutem jest odbudowywanie nie tylko korony zęba, ale również i jego korzenia – dzięki temu mocowane są do dziąseł, a nie na niepewny klej użytkowany przez właścicieli tradycyjnych protez. Implanty w Katowicach umożliwiają także sukcesywne odbudowywanie nie tylko pojedynczych ubytków zębowych, ale również całych mostów protetycznych.

Wśród wad – wysoka cena

Implanty w Katowicach, wykonane przy wykorzystaniu maksymalnego profesjonalizmu i doświadczenia wykwalifikowanych specjalistów, są niezwykle trwałym sposobem naprawy uśmiechu. Ich cena jednak nie należy do najniższych – stąd też można by przyjąć, że jest skutkiem ubocznym inwestycji w zabiegi implantologiczne właśnie. Nie jest jednak tak, że cena ta trafia jak kosa na kamień – w czasach dużego dostępu do różnorodnych form płatności, możliwe się staje także wygodne rozłożenie inwestycji na raty realne do spłaty.

Na wszystko trzeba czasu

W leczeniu implantologicznym czas jest czynnikiem niezwykle ważnym. Z reguły pacjenci potrzebują nawet kilka miesięcy na to, by po wszczepieniu implantów można było mówić także o założeniu koron czy protez – to czas niezbędny do finalnego zrośnięcia się implantu zębowego z kością.

Naturalne uzębienie jak znalazł

Implanty w Katowicach to jednak rozwiązanie bardzo korzystne – dla ogólnego dobrego samopoczucia pacjenta, który po udanym zabiegu może cieszyć się znów pełnym uśmiechem i korzystać z wygody żucia i spożywania pokarmów wszelkiej maści. Implanty to idealna opcja trwałej odbudowy nawet w przypadku bezzębia oraz gwarancja zachowania estetyki twarzy. Na długie lata w szczęściu i spokoju!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *