Jaki dobry optyk w Olsztynie

Pogorszył Ci się wzrok? Chcesz zamienić okulary na soczewki? A może po prostu chciałbyś dobrać modne oprawki idealnie pasujące do Twojej twarzy? Zrób to profesjonalnie w jednym z salonów sieci Polus.

Jak wybrać dobrego optyka?

Polus to cztery studia optyczne zlokalizowane w Olsztynie, w których zrobisz badania wzroku, wybierzesz okulary lub soczewki w dobrej cenie, a styliści opraw okularowych doradzą Ci, w czym wyglądasz dobrze. Specjaliści towarzyszą tu pacjentom na każdym kroku – od wykonania profesjonalnych badań wzroku, aż po odebranie gotowych okularów.

Zespół optyk olsztyn to optycy, okuliści, optometryści i styliści opraw okularowych. Okulary wykonuje się tu we własnej szlifierni, co gwarantuje wysoką jakość produktu oraz skraca czas oczekiwania.

Na miejscu wykonasz między innymi bezpłatne sprawdzenie ostrości wzroku i pełne badanie optometryczne. Jeśli zdecydujesz się na soczewki przejdziesz dokładne szkolenie, jak powinieneś je nakładać, zdejmować i pielęgnować. Optometrysta dobierze odpowiednie dla Ciebie soczewki sferyczne, toryczne lub progresywne. Procedura doboru obejmuje wykluczenie schorzeń oka, dobór korekcji, nałożenie na oko odpowiedniej soczewki kontaktowej i kontrola jej ułożenia na rogówce. Jeśli wybierzesz okulary, to możesz być pewien, że wyjdziesz z Salonu w takich, z których będziesz zadowolony. W asortymencie sklep posiada soczewki:

  • jednoogniskowe, dwuogniskowe,
  • do pracy biurowej (do pracy przy komputerze),
  • progresywne (na każdą odległość),
  • przeciwsłoneczne z korekcją, fotochromowe,
  • jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne,
  • kolorowe

a także liczne kolekcje oprawek firm polskich i zagranicznych oraz okulary przeciwsłoneczne i sportowe. W sklepie dostaniesz także płyny do soczewek, akcesoria do okularów i krople do oczu.

Studio Optyczne Polus oferuje także soczewki okularowe z powłoką niebieską, która neutralizuje niebieskie światło emitowane przez urządzenia elektroniczne, np. przez ekrany telewizorów, monitorów czy smartfonów. Dzięki powłoce zapobiegamy dolegliwościom związanym z używaniem takich urządzeń, czyli suchości oczu, bólowi oczu, przekrwionym spojówkom czy zaburzeniom akomodacji oka, a pośrednio także zaburzeniom snu i przeciągłemu zmęczeniu.

Szeroki wybór produktów znajdziemy także w sklepie internetowym. Polus gwarantuje pełen serwis zakupionych okularów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *