Poradniki i opowiadania z humorem

Wielu kojarzy codzienność z szarością, rutyną, zmęczeniem i stresem. Nie ma co ukrywać – codzienność większości z nas może tak właśnie wyglądać w naszych oczach. Czy na pewno nie ma w niej jakichś pozytywnych aspektów? Czy warto patrzeć na nią jak na pasmo nudnych dni?

Oczywiście odpowiedź brzmi: nie warto, a najlepszą odpowiedź na to, jak odnaleźć uśmiech w swoim codziennym życiu, daje Greg Koczjark. Jest on autorem nietuzinkowego zbiorku ,,Poradniki oraz inne opowiadania z humorem”.

Na czym polega niezwykłość tej książki?

Odpowiedź jest prosta: na wszechobecnym śmiechu i… uśmiechu. Bo nie ma lepszego wyjścia niż pozytywne patrzenie na rzeczywistość. W zbiorku znajduje się około pięćdziesiąt różnorodnych historii. Wśród nich mamy osiem tytułowych poradników, ale większość to oczywiście ,,inne opowiadania”, pisane z perspektywy samego autora. Greg Koczjark przywołuje różne historie z życia, takie jak zimowe zmagania z mrozem, kwietniowy Prima Aprilis, czerwcowy Dzień Dziecka, wakacyjne perypetie czy też jesienne wyprawy.

Wszystkie te utwory łączy przede wszystkim osoba narratora – Grega Koczjarka – obecność codziennych bohaterów (w tym m.in. samej żony czy syna) oraz ton: żartobliwy, lekki, wywołujący uśmiech na twarzach nawet największych ponuraków.

Książka w sprzedaży – http://tylkorelaks.pl/748-poradniki-oraz-inne-opowiadania-z-humorem-9788381192408.html

,,Poradniki oraz inne opowiadania z humorem” to książka dla każdego, kto pragnie poprawić sobie humor i zobaczyć, że można spojrzeć na swoją codzienność w inny, bardziej optymistyczny sposób.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *