Endermologia twarzy, czyli sposób na redukcję zmarszczek

Pierwsze oznaki starzenia się skóry spędzają sen z powiek wielu kobiet i choć pierwsze zmarszczki widoczne są stosunkowo późno, procesy te rozpoczynają się dużo wcześniej. Już po 25 roku życia nasze komórki wytwarzają coraz mniej kolagenu i elastyny, a to sprzyja powstawaniu zmarszczek, a skóra traci elastyczność i naturalny blask. Jak odzyskać młody wygląd?

Czynniki zewnętrzne, a starzenie się skóry

W procesie starzenia skóry nie tylko biologia i geny odgrywają istotną rolę, duże znaczenie mają także liczne czynniki zewnętrzne. Wśród nich można wymienić:

  • stres, który sprawia, że skóra staje się matowa i szara,
  • zbyt małą ilość snu, której efektem są worki pod oczami,
  • odwodnienie – mała ilość wody wypita w ciągu dnia, zmniejsza poziom nawilżenia skóry i podkreśla zmarszczki,
  • złą dietę i używki, które wpływają na teksturę skóry oraz sprawiają, że staje się ona cieńsza i wygląda na starszą.

Endermologia twarzy – skuteczny sposób na zmarszczki

Dostrzegając na twarzy pierwsze zmarszczki, nie należy wpadać w panikę i szukać w pośpiechu nieznanych zabiegów, które szybko i na długo mają zapewnić zadowalający efekt. Trzeba się zastanowić i sięgnąć po sprawdzone, skuteczne metody, takie jak Endermolift – terapię optymalną dla wszystkich, którzy chcą odmłodzić swój wygląd i poprawić samopoczucie.

 

Endermolift – na czym polega zabieg

Endermolift jest częścią ekskluzywnej technologii – Endermologii, stosowanej do stymulacji komórek. Metoda ta w 100% naturalnie działa przeciwstarzeniowo na skórę.

Endermolift to zabieg dedykowany na twarz, którego celem jest rozświetlenie, ujędrnienie i zagęszczenie skóry, a także wypełnienie zmarszczek. Technika ta jest w pełni bezpieczna i nieinwazyjna. Działa bezpośrednio na przyczyny starzenia, poprzez mikroimpulsy, które wnikając głęboko w skórę, wywołują biologiczną reakcję fibroblastów, na nowo aktywując naturalną produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg polecany jest szczególnie osobom ze skórą cienką, starzejącą się i wykazującą utratę elastyczności. Endermolift to swego rodzaju „witalny zastrzyk” dla skóry twarzy.

Więcej informacji na temat zabiegu znajdziesz w ofercie Gabinetu Rehabilitacji FizjoDuet – Endermologia Toruń .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *