Booking.com – rezerwacje noclegów, hoteli

Wybór miejsca na nocowanie ma wielką rangę na luksus, komfort i na to jakie będą nasze odczucia z podróży.
Serwis Booking.com jest integratorem miejsc na noclegi. Znajdziemy tam duży wybór hoteli, apartamentów i innych obiektów idealnych na spędzenie nocy. Tam też można dokonać rezerwacji na nocleg.

Rezerwacja noclegu — umowa zawarta z dostawcą (hotelem, obiektem noclegowych itp.) Reprezentująca sprzedaż usługi noclegowej.
Rezerwacja jest umową, którą dokonujesz, rezerwując coś takiego jak pokój hotelowy, stolik w restauracji, miejsce teatralne lub miejsce w środkach transportu publicznego.

 

Rezerwacje hoteli na stronie – http://www.e-konferencje.pl/obiekty/ – obiekty na grupowe noclegi.

Booking.com nieustannie ewoluuje i udoskonala swoje usługi online, dodając nowe funkcje, funkcjonalność. Zwłaszcza stosując jeszcze bardziej przekonujące techniki sprzedaży usług noclegowych. Oferty prezentowane zapewniają wybór dogodnego miejsca na nocowanie.

Booking.com to internetowa usługa rezerwacji zakwaterowania.

Booking.com – rezerwacje noclegów, hoteli
Booking.com – rezerwacje noclegów, hoteli

 

Booking.com dla dostawców noclegów

Założenie Booking.com jest proste: właściciele hoteli i innych form zakwaterowania współpracują z serwisem i udostępniają dane o swoich ofertach noclegowych, które następnie wyświetlają się w liście dostępnych pokoi w Booking.com. Witryna promuje również hotele za pośrednictwem wyszukiwarki. Booking.com pobiera prowizję za każdą rezerwację wykonaną za pośrednictwem strony.

Wpisanie się na Booking.com jest bezpłatne i możesz umieścić swój hotel w zasięgu ręki gości, którzy rezerwują więcej niż 1,5 miliona noclegów każdego dnia. Oferowana w ponad 40 językach witryna ma ponad 950 000 miejsc na noclegi. Wymienienie firmy na stronie jest tak proste, jak wypełnienie formularza i będzie natychmiast dostępne do rezerwacji i recenzji. Usługa oparta na prowizji oferuje nawet całodobową pomoc wielojęzyczną i sprzedaje twoją nieruchomość w różnych wyszukiwarkach.

 

Rezerwacje noclegów – www.noclegi24h.pl/ – wyszukiwarka miejsc na nocowanie.

Po wypełnieniu aukcji możesz zaktualizować swoją dostępność i stawki online. Gdy ktoś dokona rezerwacji za pośrednictwem strony, otrzymasz powiadomienie o potwierdzeniu, a gość zapłaci rachunek po przyjeździe lub online. Opłaty za rezerwację Booking.com są naliczane według stawki podstawowej wynoszącej 15% (prowizje mogą wynosić nawet 30%) w przypadku zrealizowanych rezerwacji (po przyjeździe do hotelu), z opcją uaktualnienia do usługi preferowanego członka. Prowizja jest wypłacana tylko wtedy, gdy goście pojawią się, aby pozostać na miejscu — jeśli anulują lub nie pokazują, nie płacą.

Booking.com została uruchomiona w Amsterdamie w Holandii, w 1996 roku, kiedy założyciel Geert-Jan Bruinsma zauważył lukę na platformie rezerwacji hotelowej online. W 2005 r. Firma została zakupiona przez Priceline Group za 133 mln USD, a dziś stanowi ponad dwie trzecie całkowitych przychodów Priceline. Pierwotnie miejsce na rezerwacje pokoi hotelowych, Booking.com oferuje teraz szeroki wybór zakwaterowania, od hoteli, apartamenty, całe mieszkania, po luksusowe kurorty, nawet domki na drzewie i igloo!

Jeden komentarz do “Booking.com – rezerwacje noclegów, hoteli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *