O co trzeba zadbać przy organizacji wesela w plenerze? Sprawdź!

Romantyczna sceneria, piękny krajobraz i śpiew ptaków, a na pierwszym planie tego magicznego obrazu – państwo młodzi. Coraz więcej par decyduje się na organizację wesela w plenerze. W końcu ślub na łonie natury to chyba najbardziej romantyczna wersja tego pięknego dnia. Jak zorganizować idealny ślub w plenerze?

Wszystko dopięte na ostatni guzik!

Wesele na łonie natury powinno być zorganizowane z taką samą dbałością, jak takie odbywające się w budynku. Najbardziej pożądanym elementem jest altana: to w niej składa się przysięgę. Oprócz tego: państwo młodzi, urzędnicy i świadkowie powinni stać podczas ceremonii na specjalnych podestach. W zależności od preferencji można postawić na biały lub czerwony dywan. Nie można zapomnieć o specjalnie udekorowanych krzesłach, stołach i oświetleniu – niezwykle ważnym, jeśli organizujemy wesele wieczorną porą. Jeśli zamawiamy na uroczystość zespół muzyczny, powinniśmy zorganizować specjalny podest i ewentualne źródło energii elektrycznej.

Wesele w plenerze – jakie miejsce wybrać?

Oczywiście nie możemy zapomnieć o odpowiednim miejscu! Wesele w publicznym parku czy ogrodzie nie jest przecież dobrym pomysłem. Obok pięknej scenerii czeka nas przecież tłum gapiów, hałas i szum – a nie tego oczekujemy w dniu ślubu. Problem to też pozwolenia – służby miasta, a szczególnie pracownicy odpowiedzialni za zieleń, mogą patrzeć nieprzychylnie na nasz plan.

Poznaj – Jakie zaproszenia ślubne są modne?

W takiej sytuacji najlepiej zdecydować się na specjalną salę weselną, organizującą wesela w plenerze we własnych ogrodach leśnych. Na jakie miejsce więc się zdecydować? Na Skrajnej to sala weselna pod Warszawą, która zapewnia wszystkie niezbędne elementy wyposażenia – a przede wszystkim – piękne, urokliwe miejsce pełne zieleni.

Wesele w plenerze: sposób na ślub jak na Hawajach!

Co ciekawe, śluby w plenerze są niezwykle powszechne na Hawajach. Osoby, które miały okazję uczestniczyć w takiej ceremonii zauważają różnicę w klimacie! Przede wszystkim natura uspokaja i sprawia, że goście czują się swobodniej. Cała ceremonia jest romantyczna i nie wymusza na nas zbyt oficjalnego zachowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *