Biżuteria nie jest tylko dla kobiet.

Kto powiedział że biżuteria jest przeznaczona jedynie dla kobiet? Dziś mężczyźni noszący biżuterię stają się trendem.

Był czas, kiedy mężczyźni unikali samej idei noszenia biżuterii. Jedynym elementem biżuterii męskiej najczęściej był tylko zegarek, ewentualnie spinki do mankietów.

Biżuteria i akcesoria mogą zapewnić subtelne akcenty, które świetnie łączą strój i nadają pewien styl. Od pierścieni, przez spinki do mankietów, po zegarek, biżuteria może wzmocnić Twój styl, o ile nosisz je we właściwy sposób. Nie bój się eksperymentować z różnymi akcesoriami, dopóki nie poczujesz się dobrze z odpowiednimi elementami, które działają dla Ciebie.

 

Męska biżuteria i akcesoria

Zegarki męskie – https://www.trendhim.pl/zegarki-c.html

Najbardziej podstawową funkcją zegarka jest odmierzanie czasu. Zegarek może subtelnie uzupełnić strój i dodać klasy wyglądowi mężczyzny.

Jedno jest pewne: zegarki na rękę w żadnym razie nie wychodzą z mody. Zegarek jest rodzajem wyrażania siebie. Styl zegarka na nadgarstku dużo mówi o twoim stylu życia. Powinno się o tym pamiętać przy selekcji zegarka dla siebie. Co niektórzy lubią mieć tylko jeden, dobrej jakości zegarek, który można wykorzystać na każdą okazję. Inni pragną posiadać większy wybór i różnorodność i mieć wiele różnorodnych zegarków na rękę, które mogą zmieniać, nawet codziennie.

Dwa kluczowe wzorce można łatwo dojrzeć, patrząc na współczesne trendy zegarków. Pierwszym i bardziej cieszącą się popularnością typem są zegarki o bardzo uproszczonym i prostym designie. Wzór jest zwykle bardzo minimalistyczny, a kolor jest neutralny. Doskonałą cechą w tego typu zegarkach jest to, że nierzadko są one bardzo wszechstronne i mogą być noszone z codziennymi strojami, a także z klasycznymi garniturami.

Proste zegarki są świetne ze względu na swoją wszechstronność – pasują do każdego stroju i stylu. Zegarek jest czymś, na co kierują uwagę inni ludzie. Warto posiadać co najmniej dwa zegarki – do codziennego noszenia i jednego na bardziej formalne i świąteczne okazje.

Warto zwrócić uwagę na precyzyjne szczegółowe zegarki szkieletowe. Zegarki szkieletowe często wyglądają wyjątkowo luksusowo. Właśnie dlatego możesz nie chcieć łączyć go ze znoszonymi spodniami i koszulkami z kołnierzykiem. Mogą jednak wnieść wiele wartości do eleganckiego stroju codziennego lub garnituru.

 

Bransoletki

Męska bransoletka jest idealnym dodatkiem, jest wyrazem wolności, wyboru i mocy. Warto wybrać bransoletkę na nadgarstek według kilku kryteriów, takich jak użyte materiał, forma i funkcja.

Poznaj ciekawy wybór bransoletek – https://www.trendhim.pl/bransoletki-c.html

Jeśli nie wykorzystywałeś wcześniej w swoim stroju bransolet, czas to zmienić teraz. Bransoletki męskie od jakiegoś czasu należą do najlepszych akcesoriów męskich i nadal będą zdobywały coraz większą popularność.
Twój styl ma wpływ na to, jakie bransoletki najbardziej Ci odpowiadają. Bez względu od tego, czy lubisz klasyczny styl, czy trend uliczny, czy coś pośrodku, istnieje idealna bransoletka, która doskonale pasuje do tego stylu. Pamiętaj, że bransoletka powinna być jak subtelny detal. Nie jako decydujący element Twojego stroju, ale zdecydowanie jako widoczna część wyglądu.

Jeśli na co dzień nosisz garnitur i krawat, bardzo dobry opcją będzie coś metalicznego i luksusowo wyglądającego, np. Srebrny łańcuszek lub bransoletka z koralikami z metalowymi detalami. Jeśli twoja szafa składa się bardziej z wygodnych i codziennych ubrań, pewnie lepiej poczujesz się w bardziej swobodnych bransoletkach. Wypróbuj bransoletę z makramy, modną skórzaną bransoletę z kotwicą lub z koralików w swoim ulubionym kolorze.

W zależności od rodzaju bransoletki możesz zakładać tylko jedną lub układać wiele, aby zmaksymalizować efekt. Zasadą jest, że możesz układać tak wiele cienkich bransoletek sznurkowych i bransoletek z koralikami na jednym nadgarstku, jak chcesz, ale nie mieszaj więcej niż jednego dużego metalowego paska na tym samym nadgarstku. Nie zakładaj też bransolet na obu nadgarstkach. Najlepiej pozostaw jeden nadgarstek wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *