Ciekawe książki do czytania dla dorosłych

Gorące romanse, zniewalające erotyki, książki z nutą erotyczno-romantyczną i te bardzo miłosne – to lektury w sam raz dla dorosłych, dla tych którym nie są obce pikantne, wyuzdane opisy zbliżeń. Dużo by mówić jaki poziom literacki reprezentują tej rangi powieści; całkiem spora liczba wytrawnych czytelników nie uznaje erotyczno-miłosnych lektur za literaturę godną uwagi i podziwu. Według nich nazbyt wzmagają pożądanie i tematykę czysto seksualną, w wyniku czego nie przejawiają żadnych wartości, jakie powinny inspirować czytelnika. Realia bywają jednak inne i dostarczają nam niezbitych argumentów – również liczba wydawanych erotyków pokazuje, że to gatunek chętnie czytany.

Nie da się ukryć, ze rynek książek erotycznych cieszy się dużym zainteresowaniem, wiele tytułów ma już nawet swoje kontynuacje – patrz CYKL NIGDY – Marty W. Staniszewskiej.  Wiele z tych książek to lektury nie wymagające skupienia, czyta się je lekko, przyjemnie i stosunkowo szybko. Co tak na prawdę przemawia do czytelników sięgających po tego typu książki? Zdecydowanie wątki romantyczne. Niestety jeśli chodzi o erotyzm, to sprawa wygląda zupełnie inaczej. Gdyby jednak tylko o to chodziło czytelnikowi, to po prostu sięgnąłby po film o zabarwieniu erotycznym i zaspokoiłby swoje zmysły w znacznym stopniu. Ale przecież chodzi tutaj również o romantyczny klimat, lekkość, zmysłowość i intymność jaką autor zawarł w licznie opisanych scenach.

Prezentujmy listę kilku najciekawszych książek dla dorosłych, po które warto sięgnąć i przeczytać – są to romanse i erotyki. Sprawdź naszą OFERTĘ EROTYKÓW. Są to powieści polskich autorów, mamy także powieść o miłości gejowskiej. Wszystkie z prezentowanych pozycji zawiera wątek romansu, opowiada o uczuciu, które budzi się między bohaterami, jednaj nie wszystkie z nich porywa erotyzmem.

To jednak bez wątpienia często niesamowite historie o zażyłości, związkach, zakochaniu, nie mniej jednak nie brakuje wśród nich tych o stracie bliskiej osoby, o ludzkich perypetiach życiowych i nierzadko skomplikowanych wyborach i trudnych do decyzjach. Wszak książki dla dorosłych nie tylko muszą kończyć się happy endem; i jak to w życiu bywa tak i w literaturze nie wszystko będzie szło po naszej myśli.

Zapoznaj się z bogatą ofertą naszych pikantnych książek dla dorosłego grona czytelników i już dziś wybierz lekturę, która zainteresuje Cię bez reszty. Zajrzyj na naszą stronę już teraz – http://www.psychoskok.pl/kategoria-produktu/romans-i-erotyka/

 

Czytasz ebooki? Zapraszamy na stronę https://coczytamy.pl – tu kupisz ebooki w dobrych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *