Powiększanie ust w Łodzi

Powiększanie ust w Łodzi  jest coraz bardziej popularnym zabiegiem, który sprawia, że usta stają się pełniejsze oraz bardziej wyraziste. Zabiegowi można poddać się w salonach medycyny estetycznej oraz niektórych salonach kosmetycznych.

Na czym polega powiększanie ust

Zabieg powiększania ust polega na wstrzykiwaniu w usta kwasu hialuronowego, którego zadaniem jest wypełnienie ust oraz zmniejszenie ewentualnych asymetrii lub dysproporcji pomiędzy dolną, a górną wargą. Dzięki zabiegowi usta są znacznie pełniejsze, ale również naturalnie nawilżone. Zmniejszają się zmarszczki, w tym te umiejscowione wokół ust. Po zabiegu można również zauważyć widocznie polepszony kontur ust, który poprawia ich kształt.

Kwas hialuronowy używany do zabiegu jest w pełni bezpieczny, ponieważ występuje on naturalnie w naszym organizmie. Szybko się wchłania i ma on za zadanie zatrzymywać wodę w skórze. Usta po wstrzyknięciu w nie kwasu hialuronowego stają się więc nie tylko ładnie wypełnione, ale również nawilżone.

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. By zmniejszyć ewentualny dyskomfort podczas zabiegu, stosowana jest na usta specjalna maść znieczulająca, dzięki której zabieg jest praktycznie bezbolesny. Kwas hialuronowy jest podawany za pomocą strzykawki z bardzo cienką igłą. Ilość substancji podawanej w czerwień wargową waha się od 5 do 15 ml. Wiele zależy od tego jaki efekt chcemy uzyskać oraz jak duża asymetria występuje pomiędzy dolną, a górną wargą. Kwas hialuronowy jest rozmieszczany w ustach w różnych proporcjach tak, by efekt zabiegu był jak najbardziej naturalny. Zabieg trwa około 30 minut do godziny.

Jakie są efekty zabiegu powiększania ust?

Efektem zabiegu powiększania ust są wypełnione usta oraz zmniejszenie ich asymetrii oraz dysproporcji pomiędzy górną, a dolną wargą. Bardzo ważny jest również efekt nawilżenia ust, a także zmniejszenia widoczności zmarszczek na ustach oraz wokół nich.

Zabieg jest polecany osobom, które chcą mieć pełne i nawilżone usta. Jest to zabieg idealny również w momencie, kiedy usta stają się wiotkie oraz mają dużo widocznych zmarszczek.

Jakie są zalecenia przed i po zabiegu powiększania ust?

Przed zabiegiem powiększania ust niewskazane są zabiegi mocno złuszczające na usta. Również należy poinformować osobę przeprowadzającą zabieg, jeśli mamy problemy z krzepnięciem krwi. Na około tydzień przed zabiegiem warto odstawić leki, które mają w sobie rutozydy. Po zabiegu powiększania ust mogą być one lekko opuchnięte oraz wrażliwe, zwłaszcza na ciepłe napoje. Należy przez pierwsze dni od wykonanego zabiegu unikać picia gorących napojów oraz sauny i opalania się, również w solarium. Pełen efekt będzie widoczny po dwóch dniach. Można wtedy udać się do kliniki, w której wykonywaliśmy zabieg, by ewentualnie skorygować kształt i wypełnienie ust. Kwas hialuronowy utrzymuje się w ustach aż do 12 miesięcy. Wtedy efekt zabiegu jest widoczny najpełniej. Po tym czasie można powtórzyć zabieg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *