Kwas hialuronowy – sposób na młody i piękny wygląd!

To jedna z najpopularniejszych substancji wykorzystywanych w medycynie estetycznej w celu wypełniania i usuwania zmarszczek. Doskonale odmładza i nawilża skórę. Sprawia, że staje się jędrna, elastyczna i wygląda zdrowo. Jakie jeszcze zalety ma kwas hialuronowy? Przeczytaj!

Zalety kwasu hialuronowego

Jest to wypełniacz, który doskonale wpływa na kondycję skóry. W związku z tym, iż posiada zdolność do wiązania wody, sprawia, że skóra staje się od wewnątrz idealnie nawilżona, przez długi czas. Jest wykorzystywany do wypełniania zmarszczek, rewitalizacji skóry i poprawy jej jędrności. Dzięki temu świetnie sprawdza się w procedurach anti-aging. Skóra po zabiegu staje się doskonale nawilżona, jędrna i sprężysta. Zauważamy zdecydowaną poprawę jej kondycji.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy może służyć do wielu zabiegów, które pozwalają pozbyć się określonych zmarszczek na twarzy. Znakomicie wypełnia bruzdy nosowo-wargowe, czyli zagłębienia, które przebiegają od linii bocznej nosa i biegną ku dołowi, do ust. Świetnie sprawdza się także w celu niwelacji zmarszczek palacza, czyli drobnych zagłębień wokół ust. Kwas hialuronowy stosuje się także dla wypełnienia doliny łez (redukuje zasinienia, poprawia nawilżenie i jędrność skóry pod oczami, wypełnia i spłyca zagłębienia w tej okolicy). Wypełniacz ten można wykorzystać także do korekty nosa. Efekt estetyczny tego zabiegu jest widoczny od razu. Lekarz wstrzykuje kwas hialuronowy w pożądane miejsce dla skorygowania nierówności nosa, poprawy jego grzbietu i usunięcia krępujących nierówności. Korekta nosa kwasem hialuronowym to doskonała alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. Kwas hialuronowy służy także do wykonywania zabiegów wolumetrycznych, w celu podniesienia zapadniętych policzków, poprawy konturów twarzy, uwydatnienia linii żuchwy i poprawy jędrności skóry. Jest to także nieoceniona substancja pozwalająca pięknie wymodelować usta – wyrównać ich asymetrię, nadać im kształt i nawilżyć, aby wyglądały młodzieńczo.

Kwas hialuronowy na ciało

Oprócz zabiegów wykonywanych na twarzy, kwas hialuronowy można także wykonywać na obszarach ciała. Wypełniacz ten jest powszechnie znany, jako doskonała substancja poprawiająca wygląd skóry dłoni, odmładzająca je, nadająca im zdrowszego wyglądu. Podczas zabiegu lekarz wstrzykuje kwas hialuronowy w określone miejsca na dłoniach i następnie wykonuje funkcjonalny masaż. Cała procedura ma na celu osiągnięcie efektu anti-aging. Skóra na rękach staje się widocznie wygładzona oraz długotrwale nawilżona. Zauważamy redukcję bruzd i wgłębień, a naczynka i ścięgna stają się z kolei mniej widoczne. Aby efekt utrzymał się jak najdłużej, bardzo ważne jest, aby unikać ekspozycji dłoni na promienie słoneczne.

Zabiegi z kwasem hialuronowym – dlaczego warto?

Wizyta w gabinecie na zabieg z kwasem hialuronowym to doskonały wybór dla osób, które chciałyby na długo zachować skórę w świetnej kondycji. Ten naturalny środek nawilżający, podawany głęboko, potrafi skutecznie odmłodzić, wygładzić zmarszczki i wymodelować określone części twarzy i ciała. Efekty, których możesz się spodziewać będą naturalne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *