Konsultantka Avon – ciekawa praca dla ludzi ciekawych świata

Liczba konsultantek Avon z roku na rok rośnie. Tą pracą jest zainteresowanych coraz więcej nie tylko dojrzałych kobiet, ale również młodych dziewczyn, które dopiero wchodzą w bogaty świat kosmetyków. Na czym zarabia konsultantka Avon i jak nią zostać?

 

  1. Czym zajmuje się konsultantka Avon?
  2. Jak zostać konsultantką Avon?
  3. Zostań konsultantką Avon i skorzystaj z atrakcyjnych programów bonusowych

 

Kosmetyki Avon są znane i lubiane w wielu krajach na całym świecie, dlatego panie chcące zostać konsultantką Avon mają ułatwione zadanie. Nie muszą starać się o reklamę oferowanych produktów lub przekonywać klientów do ich jakości. To znaczne ułatwienie już na początku pracy.

 

Czym zajmuje się konsultantka Avon?

Konsultantki Avon zajmują się tym, czym konsultantki innych firm kosmetycznych, pracujące w podobny sposób. Ich głównym zadaniem jest dystrybucja produktów kosmetycznych znajdujących się w aktualnym katalogu Avon. Droga jest bardzo prosta – wystarczy rozprowadzić kilka katalogów wśród znajomych i rodziny, zebrać zamówienia, zamówić kosmetyki w firmie, a kiedy dotrą do konsultantki, wręczyć je klientom. Klienci zamawiają kosmetyki po cenach katalogowych, natomiast konsultantka płaci za nie niższą cenę – różnica jest jej wynagrodzeniem. W ten sposób można zarabiać dodatkowe pieniądze bez większego wysiłku.

 

Jak zostać konsultantką Avon?

Nowa konsultantka Avon powinna przejść pełną drogę rejestracji. Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza na stronie https://avon-zarejestruj.pl/. Zawiera on dane osobowe i kontaktowe. Po przesłaniu wypełnionego formularza, kandydatka na konsultantkę zyskuje dostęp do Strefy Konsultantki Avon. Do pełnej rejestracji potrzebny jest jeszcze login, który zostanie przesłany na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym, oraz hasło, przesłane w wiadomości SMS. Gotowe! teraz można zalogować się na konto konsultantki i rozpocząć pracę. Do współpracy z Avon mogą przystąpić zarówno osoby pełnoletnie, jak i niepełnoletnie, ale jedynie za zgodą rodzica.

Zostań konsultantką Avon i skorzystaj z atrakcyjnych programów bonusowych

Dla nowych konsultantek Avon przygotował ciekawe bonusy. Mogą one korzystać z rabatów sięgających 45%, a jeśli złożą odpowiednio wysokie zamówienie, otrzymają dodatkowy prezent. Co więcej, mogą brać udział w programach dla wszystkich konsultantek Avon i korzystać z dodatkowych promocji. Każda konsultantka ma możliwość wysyłki zamówienia bezpośrednio do klienta oraz darmowej wysyłki całego zamówienia. Nie ponosi więc dodatkowych kosztów swojej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *