Chcesz ograniczyć ilość marnowanego jedzenia? Sięgnij po pojemniki próżniowe lub folię do zgrzewarki próżniowej!

Szukasz sposobu na rozwiązanie wielu problemów? To właśnie go znalazłeś. Wybierz zestaw 1: pojemniki próżniowe + pompka do pojemników próżniowych lub zestaw 2: folia do zgrzewarki próżniowej + zgrzewarka próżniowa. Zacznij oszczędzać, a przy okazji zatroszcz się o środowisko. Zainteresowany? Dowiedz się więcej.

Zestaw pojemniki próżniowe + pompka do pojemników próżniowych – jedno rozwiązanie, wiele możliwość!

Czy możesz zadbać o siebie, jednocześnie dbając o środowisko? Pojemniki próżniowe pokazują, że jest to możliwe. To rozwiązanie powstało jako odpowiedź na światowy problem marnowania jedzenia. Pojemniki próżniowe wydłużają świeżość (produktów, półproduktów oraz gotowych dań), zachowują smak, ale również zapobiegają roznoszeniu się zapachów w lodówce. To wszystko dzięki wyjątkowo szczelnym uszczelkom oraz zaworowi Air Click. Jakie możliwości niesie za sobą zestaw pojemniki próżniowe + pompka do pojemników próżniowych? Po pierwsze pomagają zaoszczędzić czas i pieniądze. Po drugie jest w pełni bezpieczny dla zdrowia (np. pojemniki próżniowe polskiej marki SeeYoo wykonane są z atestowanych tworzyw sztucznych, które nie zawierają bisfenolu A). Po trzecie przedłuża świeżość produktów, półproduktów oraz gotowych dań. Po czwarte zapobiega marnowaniu jedzenia. Jak widzisz, pojemniki próżniowe mogą być rozwiązaniem wielu problemów. Pojemniki są nie tylko skuteczne, ale i estetyczne. Innowacyjny design oraz i ciekawe wersje kolorystyczne sprawiają, że pojemniki idealnie wkomponowują się w wystrój twojej kuchni.

Zestaw folia do zgrzewarki próżniowej + zgrzewarka próżniowa – rozwiązanie do każdej kuchni!

Zainteresowało cię powyższe rozwiązanie, ale masz małe mieszkanie lub małą kuchnię? Sięgnij po zestaw 2, czyli folia do zgrzewarki próżniowej + zgrzewarka próżniowa. Rozwiązanie to działa w taki sam sposób jak pojemniki próżniowe, ale zajmuje jeszcze mniej miejsca. Jak to działa? Włóż produkt, półprodukt lub gotowe danie do folii, następnie odetnij odpowiednią wielkość (możesz użyć zintegrowanego nożyka), na koniec użyj zgrzewarki próżniowej, która wypompuje powietrze, tworząc próżnię. Jak widzisz, rozwiązanie jest nie tylko proste, ale i wyjątkowo wygodne, ponieważ zmieści się nawet w małej kuchni.

Pojemniki próżniowe oraz folia do zgrzewarki próżniowej – co możesz w nich przechowywać?

– pieczywo

– kawę i herbatę

– ryby

– makarony

– sery i wędliny

– owoce i warzywa

– produkty mleczne

– mięso

Na koniec krótkie podsumowanie, czyli co możesz zaoszczędzić, dzięki pojemnikom oraz folii próżniowej?:

– pieniądze, które wydałeś na produkty lub gotowe dania

– czas, który poświęciłeś na zakupy

– siłę, którą włożyłeś w przygotowanie posiłków

Przechowywanie produktów, półproduktów oraz gotowych dań w warunkach próżniowych wydłuża ich świeżość, dzięki czemu zyskasz czas na ich spożycie, a co za tym idzie, nie marnujesz jedzenia.

Gotowy do zmiany? Wejdź na stronę https://seeyoo.pl/produkty.html i kup zestaw 1: pojemniki próżniowe + pompka do pojemników próżniowych lub zestaw 2: folia do zgrzewarki próżniowej + zgrzewarka próżniowa. Podejmij decyzję i zacznij działać już dziś!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *