Lampa do paznokci – na jaką się zdecydować?

Na hasło “manicure hybrydowy” większość kobiet wyobraża sobie produkty takie jak lakiery hybrydowe, bazy bądź topy, ale czy nie powinnyśmy skupić się przede wszystkim na najważniejszym elemencie, bez którego wykonanie manicure nie miałoby miejsca? Mowa oczywiście o lampach do paznokci, które stanowią absolutną podstawę w każdym salonie kosmetycznym. To dzięki nim mamy możliwość utrwalenia wszystkich produktów na naszych paznokciach co pozwala stworzyć piękną i długotrwałą stylizację. Która lampa będzie najodpowiedniejszym wyborem i na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupów? Z chęcią Ci podpowiemy!

Moc lampy to podstawa!

Rozpoczynając poszukiwania swojej wymarzonej lampy zwróć szczególną uwagę na moc, którą posiada. Dlaczego to jest aż tak ważne? Dlatego, że to od mocy lampy zależy czy produkty nakładane na płytkę paznokcia będą w stanie utrzymać się do kilku tygodni w nienaruszonym stanie. W sklepach znajdziesz wiele różnorodnych lamp do paznokci produkowanych przez bardziej lub mniej znane marki kosmetyczne. Jednak sama marka nie jest w tym momencie najważniejsza. Do najmocniejszych i najbardziej rozchwytywanych przez kobiety lamp do paznokci należą lampy o mocy 36W, 48W, 75W oraz 80W. Dzięki nim bez problemu utwardzisz nie tylko bazę i top, ale przede wszystkim żel, który wymaga szczególnej interwencji promieniowania UV. Hurtownia kosmetyczna LaDiosa posiada lampy UV/LED w bardzo atrakcyjnych cenach. Do jednych z najczęściej kupowanych przez klientki lamp należy model Excellent Dual posiadający w sobie tryb Low Heat Mode, który w szczególności polecany jest do pracy z żelami budującymi, wymagającymi długiego utwardzenia. Niestety proces polimeryzacji, czyli owego utwardzania żelu w lampie potrafi być bardzo nieprzyjemny w związku z czym warto zrobić wszystko aby nie doprowadzić do nieprzyjemnego dyskomfortu.

 

Hurtownia kosmetyczna LaDiosa

 

Czy wielkość lampy ma znaczenie?

Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Na rynku znajdują się lampy w wielu rozmiarach. Niektóre z nich są małe i zgrabne co pozwala na utwardzenie produktów tylko na kilku paznokciach jednocześnie a jeszcze inne są duże i szerokie, dzięki czemu bez problemu włożymy całą rękę na raz. Sam rozmiar ma w pewnym sensie wpływ na moc lampy, ponieważ im większa lampa, tym większej ilości diod możemy się spodziewać.

Lampy UV/LED w hurtowni kosmetycznej LaDiosa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *