Najlepsze książki o samopomocy i rozwoju osobistym

Znalezienie wymarzonych książek o samodoskonaleniu może być frustrujące. Jest wiele najlepiej sprzedających się książek o samopomocy, niektóre rzadko wprowadzają w nas zauważalne zmiany. Wciąż tkwimy w tym samym miejscu.

Psychologia i motywacja – rozwój osobisty – książki motywacyjne

Początkowo brzmi to jak coś, czego brakuje w naszym dążeniu do osobistego doskonalenia. Kupujemy ten marketingowy szum, ale szybko zdajemy sobie sprawę, że koncepcja jest trudna do zaadaptowania w naszym życiu. Książka dobrze radzi sobie z informowaniem nas, czego potrzebujemy, ale nie mówi nam, jak to wdrożyć. I to jest główny powód, dla którego większość książek o samopomocy na nas nie działa.

Oddzielenie dobrych książek o samodoskonaleniu od tych, które nie działają jest trudne. Jeśli nadal szukasz tych nadzwyczajnych książek o samopomocy, które przyniosą prawdziwą zmianę, mamy dobrą wiadomość.

Typowe rodzaje książek o samodoskonaleniu, których należy unikać

Zanim dowiesz się czego uniknąć przy wyborze dobrej książki o rozwoju osobistym najpierw musisz zrozumieć, dlaczego wiele książek o samopomocy jest tak skomplikowanych i nieskutecznych.

W całym tym informacyjno-marketingowym szumie trudno znaleźć odpowiednie książki o samopomocy. Zanadto wielu autorów pisze książki z tej popularnej dziedziny. Dodatkowo przestrzeń jest stale zaśmiecona najnowszymi spostrzeżeniami w mediach społecznościowych. Dlaczego ulegamy namowom, by nabyć właśnie ten poradnik motywacyjny czy książkę o rozwoju osobistym? Być może osoba prezentująca książkę wydała się charyzmatyczna i opowiedziała wciągającą historię. A może teraz ukazała się najlepiej sprzedająca się książka, którą Twoim zdaniem warto przeczytać.. Ale czy to naprawdę ci pomoże?

Innym rodzajem popularnej książki o rozwoju osobistym, którą często polecają kluby książki i recenzenci, jest książka o umiejętnościach i zwyczajach znanych przedsiębiorców, liderów biznesu lub dyrektorów dobrze prosperujących przedsiębiorstw. Znowu te książki rzadko są dla nas skuteczne. Wybitne umiejętności, których cię tutaj uczą, są zwykle wpasowane w historię tej osoby. Pomijają wpadki i niepowodzenia, które mieli na początku swojej kariery.

Psychologia i motywacja – https://www.psychoskok.pl/kategoria-produktu/poradniki/psychologiczne/ – książki motywacyjne

Wiele książek o samopomocy koncentruje się na nauczaniu, na czym polega problem. Ale samo zrozumienie problemu nie pomoże ci go rozwiązać.

Jak znaleźć najlepsze książki o rozwoju osobistym do przeczytania?

Sposobem na zidentyfikowanie dobrych książek o samopomocy jest sprawdzenie, czy mają pokrycie w praktyce. Sprawdzone zasady są jedynymi, które powinieneś wypróbować w swoim życiu dla samodoskonalenia.

Książki samopomocy, które naprawdę warto przeczytać, również będą miały jasno, prosto wyjaśniony punkt po punkcie, krok po kroku, interesującego Cię zagadnienia. Nic wymyślnego. Autor poda Ci wykonalne plany, które są łatwe do zrozumienia i wdrożenia w Twoim życiu. W rzeczywistości niektóre z nich mogą wydawać się zbyt uproszczone. I możesz początkowo je odrzucić.

Ale prawdziwa zmiana wynika z szeregu małych, łatwych rozwiązań. Gdy zastosujesz to, czego się w nich nauczysz, poczujesz się lepiej. I będzie dla ciebie jasne, że te metody zrobiły różnicę. Nie będzie żadnych wątpliwości. Książki te przyniosą motywację i spełnienie, ale także zainspirują ludzi wokół nas.

Książka, która pomoże ci zrozumieć siebie, dzięki której zaczniesz budować poczucie własnej wartości oraz nauczysz się od nowa żyć po traumatycznych doświadczeniach to książka trenerki transformacji, Mici Mieszkowski.

SPRZEDAŻ NA ALLEGRO ⬇⬇⬇ https://allegro.pl/oferta/po-supelku-do-klebka-micia-mieszkowski-11999599808

Autorka pomaga innym w odkryciu i celebracji siebie, korzystając również ze świata quantum. Po supełku do kłębka to odważna opowieść autorki o traumatycznych epizodach z jej życia skierowana głownie do kobiet po przejściach.

Książka w ofercie sprzedaży – https://tylkorelaks.pl/1004-po-supelku-do-klebka.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *