Psi alergik to dzisiaj żaden problem

Wielu właścicieli psów zastanawia się, jak zapewnić ukochanemu zwierzakowi jak najlepszy byt, jednocześnie nie wydrenowując sobie do cna portfela. Nie jest to proste, ponieważ pies musi odwiedzać weterynarza, być szczepiony i badany, potrzebuje zabawek, spacerów i przede wszystkim doskonałej jakościowo karmy. Niestety te dostępne w stacjonarnych sklepach zoologicznych są niesamowicie drogie, a karmy marketowe mają skład, który dosłownie woła o pomstę do nieba. W sukurs jak zwykle przychodzi tu Internet. W wyspecjalizowanych sklepach online można znaleźć niedrogą alternatywę dla marketówek, jak na przykład sucha karma dla psa Baltica, w której zbilansowane posiłki łączą się z przystępną ceną.

Nie ma w niej zbóż ani odpadów

Bolączką popularnych karm jest fakt, że to, co niektórzy uznają za mięso, to niestety tak zwane produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego. Są to między innymi zmielone kopyta, kości, pióra i wszelkiego rodzaju rzeczy, które tak naprawdę nie nadają się do spożycia i nie posiadają żadnych sensownych wartości odżywczych, których jest pełno w mięsie mięśniowym. Suche karmy dla psów Baltica cechuje przede wszystkim to, że użyte w nich mięso jest naprawdę dobrej jakości.

Kolejną zaletą, jaką niewątpliwie ma sucha karma dla psa Baltica jest brak zbóż. We wszystkich formułach i smakach zostały zastąpione łatwo przyswajalnymi ziemniakami, cennym i bogatym w kwasy Omega olejem z łososia oraz smakowitymi burakami. Ponadto posiada liczne dodatki witaminowe i mineralne, które dodatnio podziałają na zdrowie każdego psiaka. Zbożowe mieszanki są dla czworonogów niezdrowe i powodują tycie, jednocześnie nie zapewniając uczucia wystarczającej dla dobrego samopoczucia sytości.

Monoproteiny dla alergika, lekkostrawność dla wszystkich

Suche karmy dla psów Baltica posiadają zróżnicowane smaki, ale różnią się między sobą jeszcze czymś. Niektóre z produktów tej marki są monoproteinowe, dzięki czemu doskonale nadają się nawet dla psich alergików. Są to przede wszystkim produkty z linii rybnej. Do wyboru są także smaki drobiowe, które są lekkostrawne i świetnie wpływają na psią perystaltykę jelit.

Chociaż sucha kara dla psa Baltica jest dostępna przede wszystkim w Internecie, to warto się nią zainteresować i zamówić worek przynajmniej na próbę. Pies z pewnością będzie zadowolony, a i właściciel łatwo zauważy zmianę jego zachowania. Argumentem, który powinien przekonać nawet najbardziej opornych jest oczywiście niska cena, która wcale nie przekracza tej, którą człowiek normalnie wydałby w osiedlowym dyskoncie. Jest to wręcz oszczędność, ponieważ lepsze składniki sprawiają, że pies zjada mniej i jest mimo to najedzony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *