Powiększanie ust kwasem hialuronowym, dlaczego warto?

Piękne, wydatne, pełne usta to marzenie wielu kobiet. Niestety nie wszystkie mogą naturalnie cieszyć się takimi wargami. Wypełniacze z kwasem hialuronowym pomagają wyrzeźbić kontur ust i nadać im piękny kształt. Ich użycie jest całkowicie bezpieczne i daje znakomite rezultaty. Jakie są zalety tego typu zabiegów i dlaczego tak wiele kobiet się na nie decyduje? Wyjaśniamy!

Kwas hialuronowy na pełne usta

Wąskie i asymetryczne usta są nierzadko powodem do niezadowolenia wielu kobiet. Dlaczego? Dodają twarzy zawziętego charakteru, odejmują za to młodzieńczości i kobiecości. Dla wielu pań mogą być nawet powodem do kompleksów. I chociaż tak naprawdę wygląd ust, to czy się podobają, czy nie, zależy od subiektywnej oceny jej właścicielki, to właśnie wiele kobiet decyduje się na wypełnienie ust kwasem hialuronowym, aby nadać im nowy kształt i sprawić, że będą wyglądać młodziej. Pamiętaj tylko, że każde usta są inne i nie wszystko pasuje każdemu – kształt ust powinien być dopasowany do twoich rysów twarzy.

Jaki wypełniacz z kwasem hialuronowym wybrać?

To, na jaki wypełniacz się zdecydujesz, będzie miało kluczowe znaczenie dla późniejszego efektu. Na konsultacji lekarz dobierze idealnie dopasowany do ciebie produkt. Pamiętaj, aby zawsze wybierać sprawdzone i bezpieczne wypełniacze, o najlepszej jakości, do takich należy m.in. Teosyal Rha® Kiss. To wypełniacz kwasu hialuronowego, który służy do subtelnego, dynamicznego modelowania ust. Do zabiegu wystarczy niewielka ilość produktu, a efekty będą olśniewające. Wypełniacz ten daje rezultat pięknych i zmysłowych ust.

Jak długo działają wypełniacze z kwasem hialuronowym?

Modelując usta w gabinecie medycyny estetycznej, należy wiedzieć, że tego typu zabiegi są powtarzalne. Co to oznacza? Kwas hialuronowy ulega z czasem wchłonięciu, dlatego konieczne będzie uzupełnienie produktu, aby efekt był trwały. Powtórzenie zabiegu jest zalecane po ok. 9-12 miesiącach od wizyty w gabinecie. Fakt, iż wypełniacze wymagają powtarzania, dla wielu kobiet jest dużym plusem. Zawsze można dołożyć objętości lub zaprzestać iniekcji, kiedy nie chcemy trwałego efektu. Sama procedura w gabinecie nie trwa długo, najczęściej do ok. 40 minut.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu

Zabiegi z kwasem hialuronowym, tak jak inne procedury z zakresu medycyny estetycznej posiadają pewne przeciwwskazania. Tego typu zabiegów nie powinno wykonywać się w okresie ciąży i karmienia i oczywiście poważnych chorób jak np. nowotwory. Wykonywania zabiegów z wypełniaczami nie zaleca się również w przypadku nieuregulowanych chorób, jak np. cukrzyca oraz w momencie, gdy pojawi się aktywna opryszka lub stany zapalne. W takim przypadku należy odczekać na wygojenie i zgłosić się do lekarza ponownie na zabieg. Procedury tej nie wykonuje się również w momencie, gdy pacjentka ma założony aparat ortodontyczny. Musisz też wiedzieć, że na kilka dni przed zabiegiem z kwasem hialuronowym nie wolno zażywać leków zawierających aspirynę oraz nie powinno się korzystać z sauny lub solarium.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *