Szkoła kitesurfingu FunSurf – otwarcie sezonu 2022!

Lato coraz bliżej w związku z czym nadszedł czas na otwarcie sezonu kitesurfingowego 2022! W tym roku szczególną ofertę przygotowała szkoła kitesurfingu FunSurf, która  swoją działalność prowadzi już od ponad 25 lat. Oznacza to więc, że na swoim koncie posiada ogromną liczbę przeprowadzonych szkoleń i kursów dla osób początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych. Jesteś ciekawy, co dokładnie zawiera aktualna oferta szkoły FunSurf? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz w dalszej części artykułu!

Kursy kitesurfingu dla każdego

Szkoła FunSurf oferuje profesjonalne kursy kitesurfingu dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportami wodnymi, a także dla osób planujących rozwój dotychczasowych umiejętności. Szkolenia prowadzone są przez licencjonowanych i doświadczonych instruktorów, dla których tego typu aktywność stanowi nieodłączny element ich życia. Kursanci mogą więc czuć się bezpiecznie, powierzając się w ręce ekipy FunSurf. Szkoła zapewnia profesjonalny, specjalistyczny sprzęt, dostępny do dyspozycji kursantów. Ponadto każdy z nich otrzymuje ubezpieczenie oraz możliwość samodzielnego wyboru trybu nauki. W FunSurf można odbyć szkolenie kite indywidualne oraz grupowe. Wszystko zależy od tego, czy wolisz uczyć w grupie, czy też będąc sam na sam z instruktorem.

Profesjonalne kursy kite na majówkę!

Zbliżająca się majówka stanowi doskonałą okazję do tego, aby wybrać się na kursy kite i spędzić kilka aktywnych dni wśród niezwykle inspirujących osób. Szkoła FunSurf przygotowała na ten rok wyjątkowo atrakcyjną ofertę, skierowaną do osób dorosłych. Składa się ona z profesjonalnych zajęć teoretycznych oraz praktycznych, prowadzonych przez profesjonalny zespół FunSurf. Kursanci będą mieli okazję m.in. zapoznać się z warunkami wiatrowymi potrzebnymi do pływania na kite oraz z podstawowymi sygnałami komunikacyjnymi, a także nauczyć się przygotowywać i pilotować latawiec treningowy. Cały kurs odbywa się na płytkim i bezpiecznym akwenie w asekuracji instruktorów oraz ratowników medycznych. Nie musisz się więc niczego obawiać!

Kitesurfing dla każdego!

Jeżeli wciąż myślisz, że kitesurfing nie jest dyscypliną dla Ciebie, to najwyższa pora, aby wyjść z błędu! Specjalnie opracowany program szkoleń w połączeniu z pozytywnym nastawieniem ekipy FunSurf sprawi, że opanujesz sporty wodne bez większego problemu! Wystarczy, abyś nie bał się wody, a w całej reszcie pomogą Ci instruktorzy. Odwiedź stronę internetową szkoły lub skontaktuj się z biurem telefonicznie i zapisz się na kurs już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *