5 wabików na kobietę

Jak zdobyć kobietę, o której marzymy? To nie jest wcale takie proste, bo kobiety są wyjątkowo skomplikowane, a do tego każda ma w głowie obraz księcia z bajki. Co na nie działa? Jak poderwać kobietę?

Zwykle kobiety zwracają uwagę na drobne szczegóły, jakie? O tym poniżej.

Zadbane dłonie i paznokcie.

Panie zwracają uwagę na dłonie, dlatego mężczyźni, którzy mają zadbane, oczywiście czyste paznokcie, ładnie przycięte mają duże szanse na zdobycie wymarzonej kobiety. Mężczyźni, którzy pracują fizycznie będą tu mieli zdecydowanie gorzej, bo panie zwracają uwagę również na to, czy dłonie są zgrabne i czy są małe.  Posiadacze spracowanych fizycznie dłoni muszą zatem pomyśleć o zabiegach poprawiających wygląd rąk. Ci, którzy uznają to za fanaberię sami siebie skreślają na starcie. Dłonie należy wymoczyć w wodzie z dodatkiem środków myjących, najlepiej łagodnych i natłuszczających, sprawdzi się tu zwykłe mydło dla dzieci. Kolejno należy wyczyścić paznokcie używając szczoteczki, a na koniec wmasować krem. Krem do rąk powinien być stosowany regularnie, codziennie. Bardzo zaniedbane, popękane dłonie warto pokazać specjalistce w gabinecie kosmetycznym do czego bardzo zachęcamy. W pracy natomiast należy stosować rękawice ochronne ile tylko się da.

Zadbane uzębienie.

W tym temacie nie ma taryfy ulgowej, braki w uzębieniu, widoczna próchnica i zaczerwienione dziąsła działają maksymalnie zniechęcająco. W tym przypadku nawet ładny uśmiech nic nie da. Stan uzębienia świadczy o podejściu do własnego zdrowia, do dbania o higienę osobistą, do spraw związanych  z profilaktyką. Zaniedbane zęby, a do tego nieprzyjemny zapach z ust, to dramat.  Trzeba zrobić rachunek sumienia odnośnie uzębienia, jak? Po pierwsze trzeba stanąć przed lustrem i samemu spojrzeć sobie w jamę ustną. Czy widok jest zachęcający? Czy raczej odstraszający? Warto zadać sobie kolejne pytania. Kiedy ostatnio byłem u stomatologa? Jak odświeżam oddech po papierosach?

Koniecznie należy udać się do stomatologa na przegląd i leczenie, a kolejno do drogerii po nową szczoteczkę do zębów, dobrą pastę (ważne szczególnie w przypadku palaczy), dalej warto kupić nić dentystyczną oraz jakiś płyn do odświeżania oddechu. Dobrym pomysłem jest również stosowanie gum odświeżających po posiłkach.

———————————————————————

Przeczytaj również artykuł poradnikowy dla kobiet https://www.poradniki24h.pl/844/5-wabikow-faceta/

———————————————————————

Zadbana i czysta odzież.

Kobiety obserwują inne kobiety i obserwują również mężczyzn w tej kwestii. Mogą wybaczyć niemodną koszulkę czy tańsze buty, ale nigdy nie wybaczają brudu. Czysta odzież to podstawa, bo kto by chciał przytulać się do brudasa. Rada jest krótka, trzeba zmieniać odzież codziennie, a byty regularnie czyścić.

Pupa to jest to!    

Kobiety lubią zgrabne, męskie pupy. Zwracają na nie uwagę równie mocno, jak na ładnie ukształtowaną klatkę piersiową, dlatego dobrze, gdy mężczyzna regularnie ćwiczy. Aktywność fizyczna jest bardzo wskazana.

Poczucie humoru na wagę złota.

Mężczyźni muszą zdawać sobie sprawę z tego, że kobiety lubią, gdy to oni inicjują rozmowę. Nieśmiały mężczyzna będzie miał pod górkę w tym temacie, a przecież nawet nieśmiałość można w sobie pokonać. Jest obecnie wiele kursów personalnych wzmacniających pewność siebie, asertywność czy odwagę, warto pomyśleć o zapisaniu się  na taki kurs. Można poćwiczyć z kobietą przez lusterkiem. Można przygotować kilka dowcipów na różne okoliczności. Wszystko da się wypracować, ale trzeba chcieć!

Mężczyźni powinni być odważni, zadbani, zaradni i z poczuciem humoru – tego zwykle poszukują kobiety w potencjalnych kandydatach na męża.

A Ty jakie masz sposoby na podryw? Jakie metody stosujesz, aby poderwać kobietę? Podziel się pomysłami w komentarzu. Zachęcamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *