Ciekawe filmy i seriale na jesienny wieczór

Jesienna pogoda zniechęca do jakiejkolwiek aktywności na dworze. To właśnie jesienią sięgamy najchętniej do odwleczonych w czasie lektur i projekcji filmów i seriali. W poniższym zestawieniu przedstawiliśmy najciekawsze filmy i seriale.

Narcos: Meksyk

Jeżeli chcielibyśmy jeszcze trochę poczuć cieplejszy klimat, doskonałą propozycją będzie serial Narcos: Meksyk. Dla fanów Breaking Bad czy Narcos jest to pozycja obowiązkowa. W serialu sięgamy do początków meksykańskiego świata handlu narkotykami. Miguel Ángel Félix Gallardo zbuduje narkotykowe imperium.

Sex Education

Tragikomedia opowiada o Otisie, który razem z Maeve doradza rówieśnikom w sprawach związanych z seksualnością. Mimo że seria jest raczej skierowana dla młodzieży czy młodych dorosłych, to uniwersalność poruszanej tematyki i dowcip mogą zaciekawić każdego. Serial zobaczymy między innymi na takiej stronie jak https://e-movie24.pl/ a także na wielu innych platformach, typu netflix lub vod.

Rezydenci

Lekarze nierzadko są bohaterami seriali. Devona Pravesha, główny bohater serialu Rezydenci jest jednak inny. Zależy mu bardziej na zdrowiu pacjenta, ale zderza się z brutalnością i papierologią systemu zdrowotnego.

Bullet Train

Ten film online jest chyba najbardziej oczekiwaną produkcją 2022 roku. Doborowo obsada (Brad Pitt, Sandra Bullock) i fabuła rodem z filmu akcji to gwarantowany sukces. Do tej pory film był dostępny tylko w kinach. Teraz można go dodać do kategorii filmów na jesienny wieczór.

Bańka

Pandemia koronawirusa dotknęła też kinematografię. Nie tylko nie mogliśmy korzystać z kin, ale też serialowe nowości zostały odwleczone w czasie. Jednak pandemia wpłynęła też istotnie na pomysłowość samych twórców. W komedii pt. Bańka aktorzy uwięzieni w hotelu próbują nakręcić kolejną część filmu o dinozaurach.

Love and Leashes

Koreańskie i azjatyckie produkcje są coraz popularniejsze. Love and Leashes (kor. 모럴센스) to południowokoreańska komedia romantyczna. Miłość w tym filmie okazuje się jednak bardziej brutalna…

Bunkier strachu

Jeżeli serial Squid Game przypadł Wam do gustu, to Bunkier strachu również będzie dobrą propozycją. Laura zostaje zamknięta w bunkrze i bierze udział w konkursie. Razem z innymi ma udawać, że na Ziemi wybuchła katastrofa nuklearna. Jednak w czasie gry organizator rezygnuje, a uczestnicy doświadczają zjawisk paranormalnych.

Dolina umarłych (Malnazidos)

Hiszpańska wojna domowa i nazistowskie zombie to bardzo oryginalne połączenie. Siły frankistowskie i republikańskie współpracują, aby zatrzymać efekt nazistowskiego eksperymentu. Film nie otrzymał w Polsce najlepszych opinii (m.in. ze względu na trywializowanie nazizmu), ale w opinii krytyków jest to dobrze nakręcony i napisany hiszpański horror.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *