Trendy mody w 2018 roku

Co sezon możemy cieszyć się nowymi trendami. Te modne w 2018 roku z pewnością spodobają się zwolenniczkom klasycznej elegancji.

Co będziemy nosić w 2018 roku?

Nie bez powodu mawia się, że moda wraca co 20, 30 lat. I tak się dzieje w tym sezonie. Wracają do nas trendy modne w latach 80. Szerokie ramiona, dużo złota, połączenia wyrazistych kolorów i ogólna przesada… To wszystko powinno nam się kojarzyć z serialem „Dynastia”. I jest to skojarzenie jak najbardziej słuszne. Wszak to ikona tamtej dekady. Oczywiście nie możemy kopiować tamtych stylizacji 1 do 1, ponieważ będziemy wyglądać jak w teatralnym kostiumie. Jednak warto szukać inspiracji w filmach i serialach z tamtego okresu.

Zaloguj się

Kolejny wyraźny trend to wyraźne logo.Modne są wyraźne logotypy na odzieży sportowej, jak i towarach luksusowych. Jeśli lubimy ten trend możemy śmiało nosić bluzy czy torebki z wyraźnym logotypem. Musimy jednak pamiętać żeby nie popaść w przesadę. W innym przypadku będziemy wyglądać jak przysłowiowy słup reklamowy, a tego przecież nie chce nikt z nas.

Jeżeli preferujemy klasyczną elegancję możemy wybrak płaszczyk typu trencz. Jest on modny praktycznie cały czas. W tym sezonie firmy modowe proponują nam różne wariacje na temat klasycznego płaszczyka. Bardzo popularne są modele oversize. Taki model to połączenie klasyki oraz miejskiego luzu.

A czym przełamać monotonię trencza? Warto sięgnąć po apaszki, które w tym sezonie wracają do łask. Dzięki nim możemy tworzyć ciekawe stylizacje praktycznie bez wysiłku. Wystarczy zmienić chustę i nasz płaszcz nabierze nowego charakteru.

Gdzie kupować modne i tanie ubrania?

Poszukując modnych ubrań warto wybrać się na hurtowe zakupy on-line. W takim miejscu jak hurtownia odzieży damskiej wcale nie musimy kupować kilkudziesięciu sztuk danej odzieży. Bez problemu możemy sobie kupić pojedyncze egzemplarze, a do tego mamy ogromny wybór… Takie zakupy to świetna alternatywa dla tradycyjnych sklepów czy aukcji internetowych. Za stosunkowo niewielką kwotę pieniędzy możemy nabyć odzież najwyższej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *