Ezoteryka i wiedza o sobie

„Samoświadomość jest matką wszelkiej wiedzy” to stare powiedzenie. Leży u podstaw greckiej myśli filozoficznej. Ezoteryk kładzie największy nacisk na praktyczne zastosowanie samopoznania. Doskonałość ludzkiej świadomości jest etapem osiągniętym przez samopoznanie; mając na uwadze, że etap zjednoczenia z boskością, stan czystej (doskonałej) świadomości (nadświadomości), osiąga się jedynie poprzez zastosowanie samowiedzy i zdobywanie wiedzy kosmicznej.

Jesteś gotowy, aby poczuć energię z innych wymiarów?

Jeśli masz ochotę odkryć nieco inny punkt patrzenia na świat i szeroko pojmowaną duchowość to zajrzyj tutaj.

Samoświadomość jest obowiązkiem człowieka, ponieważ jest on punktem odniesienia i punktem wyjścia; wiedza kosmiczna jest również niezbędna, ponieważ człowiek jest częścią wszechświata. Jednak wiedza kosmiczna jest możliwa tylko dzięki samowiedzy, ponieważ człowiek jest centrum wszystkich rzeczy.

KSIĄŻKI, które musisz PRZECZYTAĆ – http://www.psychoskok.pl/kategoria-produktu/poradniki/religijne/

Wiedza o sobie zawsze była marzeniem filozofów, naukowców, wielkich ludzi i ciała medycznego; jednak tylko ci, którzy stosowali EZOTERYKĘ i kroczyli ŚCIEŻKĄ ŚWIADOMOŚCI, faktycznie osiągnęli prawdziwą i pełną samowiedzę.

To samo obejmuje DUSZĘ, tę boską iskrę w człowieku, która jest albo nieznana, albo ignorowana przez większość ludzkości. To prawdziwa siła, która porusza człowieka. To prawdziwy człowiek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *