Ezoteryka i wiedza o sobie

Ezoteryka i wiedza o sobie
5 (100%) 2 votes

„Samoświadomość jest matką wszelkiej wiedzy” to stare powiedzenie. Leży u podstaw greckiej myśli filozoficznej. Ezoteryk kładzie największy nacisk na praktyczne zastosowanie samopoznania. Doskonałość ludzkiej świadomości jest etapem osiągniętym przez samopoznanie; mając na uwadze, że etap zjednoczenia z boskością, stan czystej (doskonałej) świadomości (nadświadomości), osiąga się jedynie poprzez zastosowanie samowiedzy i zdobywanie wiedzy kosmicznej.Jesteś gotowy, aby poczuć energię z innych wymiarów?

Jeśli masz ochotę odkryć nieco inny punkt patrzenia na świat i szeroko pojmowaną duchowość to zajrzyj tutaj.

Samoświadomość jest obowiązkiem człowieka, ponieważ jest on punktem odniesienia i punktem wyjścia; wiedza kosmiczna jest również niezbędna, ponieważ człowiek jest częścią wszechświata. Jednak wiedza kosmiczna jest możliwa tylko dzięki samowiedzy, ponieważ człowiek jest centrum wszystkich rzeczy.

KSIĄŻKI, które musisz PRZECZYTAĆ – http://www.psychoskok.pl/kategoria-produktu/poradniki/religijne/

Wiedza o sobie zawsze była marzeniem filozofów, naukowców, wielkich ludzi i ciała medycznego; jednak tylko ci, którzy stosowali EZOTERYKĘ i kroczyli ŚCIEŻKĄ ŚWIADOMOŚCI, faktycznie osiągnęli prawdziwą i pełną samowiedzę.

To samo obejmuje DUSZĘ, tę boską iskrę w człowieku, która jest albo nieznana, albo ignorowana przez większość ludzkości. To prawdziwa siła, która porusza człowieka. To prawdziwy człowiek.------------------------------
Spodobał Ci się ten wpis? Może uważasz że jeszcze komuś się przyda?
- podziel się z innymi
- dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *