Co jest ważne w życiu?

Jest wiele rzeczy, które są ważne w życiu. Ale jest kilka naprawdę wyróżniających się.

Pomyśl co jest ważne w życiu?

 

Rodzina

Wiele osób uważa to za oczywiste. Mówię nie tylko o opiece nad ich ukochanymi, ale także o czasie. Nikt nie wie, ile czasu pozostało ci z najbliższymi. Więc nie skupiaj się na małych rzeczach i nie walcz za dużo. Kochaj więcej. Naucz się doceniać każdą chwilę z nimi. Kiedy nadejdzie czas rozstania się (i nadejdzie), wiesz, że podzieliłeś się niezapomnianymi chwilami.

 

Jeśli masz zamiar poprawić swoją pamięć, wzmocnić pracę mózgu i uchronić sprawność umysłową pomimo starzenia się, musisz skorzystać z kilku wskazówek – https://www.poradniki24h.pl/4490/jak-poprawic-swoja-pamiec-i-zwiekszyc-moc-mozgu/. Pierwsze efekty zauważysz bardzo szybko.

Misja, cel

Wierzę, że każdy człowiek ma misję, unikalny sposób na przyczynianie się dla świata. Pierwszym i prawdopodobnie najtrudniejszym krokiem jest znalezienie go. Ten cel, misja przynosi wiele samo-eksploracji i miłości własnej. Musisz znaleźć swoje powołanie, to, co lubisz robić najbardziej. Kiedy to zrobisz, bez względu na to, co to jest, będziesz w tym niesamowity. Nie zatrzymuj się, dopóki go nie znajdziesz.

 

Szczęście

Szczęście jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych tematów. Głównie dlatego, że każdy ma swoją własną wizję. Niektórzy widzą to w samochodzie za milion dolarów, medal olimpijski lub wymarzoną pracę. Dla mnie jest to znacznie prostsze. Szczęście to dobre samopoczucie, twoje życie i twoja ścieżka w chwili obecnej. Prawda jest taka, że ​​ szczęście jest w każdej chwili, zawsze było. Spróbuj znaleźć to w przeszłości lub w przyszłości – nie zrobisz tego. To dlatego, że szczęście przychodzi z istniejącymi chwilami Nie przychodzi z myślami, dobytkiem czy modlitwą, przychodzi z byciem obecnym. Brzmi prosto, prawda? To chyba najtrudniejsza rzecz, jaką możesz osiągnąć. Stale pobudzamy nasze umysły i ciała. Telewizja, smartfony, przyjaciele, alkohol, jedzenie, narkotyki, pieniądze, gry, relacje, praca. Boimy się być sami. A kiedy w końcu staliśmy się sami, nie wiemy, jak sobie radzić. Ciągle myślimy, odtwarzamy scenariusze i martwimy się o przyszłość lub przeszłość. Staliśmy się królami w nadmiernych komplikacjach. Moja rada: usuń wszystkie śmieci z umysłu i zaakceptuj siebie i obecną chwilę w 100%. Wszystko będzie idealnie pasowało stamtąd. Zaufaj mi! Jeśli szczęście zależy od czegoś, to nie jest szczęście. Szczęście to stan istnienia.

Hawajczycy mają wspaniałe narzędzie do oczyszczania własnych myśli, byśmy mogli usłyszeć ten cichy głos wewnątrz nas.  By móc odzyskać wewnętrzną równowagę. Zadaniem ho’oponopono jest oczyszczenie podświadomego umysłu, doprowadzenie go do „stanu zero”, wtedy bowiem, w procesie tworzenia rzeczywistości, wspomnienia z przeszłości nie odgrywają żadnej roli.

Jak stosować ho’oponopono? – https://www.poradniki24h.pl/3063/jak-stosowac-hooponopono/

Chwile

Czy wiesz, że przeciętny człowiek śmieje się 481 700 razy w swoim życiu? To jest 481 700 niesamowitych chwil, pochodzących tylko ze śmiechu. A co z wszystkimi innymi chwilami. Łzawiące, przerażające, dziwne i najbardziej spektakularne, dając ci gęsią skórkę i sprawiając, że czujesz się żywy. Jestem pewien, że masz ich miliony. Zatrzymaj się i doceń je. Jesteś bogatszy niż myślisz. Gdy następnym razem poczujesz coś, bez względu na to, czy jest dobre czy złe, zrelaksuj się i poczuj to całkowicie. Nie ma nic ważniejszego niż to.

Depresja i lęk często idą w parze. Mogą wykraść twoją motywację i często zamaskować cel twojego życia. Wprowadzają wyniszczające blokady w podstawowe codzienne czynności: nawet wstanie z łóżka rano lub jedzenie może wydawać się nie lada wyczynem.

Książki pomagające wyjść z depresji – https://www.poradniki24h.pl/3090/ksiazki-pomagajace-wyjsc-z-depresji/

 

Zdrowie

Jedną z ważniejszych rzeczy twoim życiu jest dobre zdrowie. Bez tego nie możesz żyć życiem, które chcesz, więc upewnij się, że dbasz o swoje ciało i umysł. Zwróć uwagę na swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, zdrowo się odżywiaj i ćwicz codziennie, aby zminimalizować ryzyko związane z poważnymi problemami i stresem, które mogą uniemożliwiać Ci radowanie się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *