Na jakie feromony warto zwrócić uwagę?

Feromony to substancje lotne występujące u organizmów zwierzęcych i roślinnych, które w znacznej mierze warunkują rozwój i przedłużenie gatunku. U ludzi występując chociażby w pocie czy ślinie. Feromony nie mają zapachu – dzięki temu mogą podświadomie oddziaływać na nasz mózg. Najczęściej uaktywniają się pod wpływem ciepłoty ciała i wyrażają gotowość do rozrodu, czy dominację. Feromony wpływają na pewność siebie, jak również … przyciągają inne osoby.  Dzięki swoim niezwykłym właściwościom znalazły zastosowanie m.in. w kosmetyce, głównie w przemyśle perfumeryjnym. Przyjrzyjmy się zatem nowością na rynku feromonów.

Pheroamore – niezwykły i podręczny atraktant 

Nowością na rynku wśród perfum z feromonami godną uwagi jest Pheroamore. Marka ta posiada w sprzedaży linię dla kobiet i dla mężczyzn. Zapachy Pheroamore zostały tak zaprojektowane, żeby wyzwalać pożądanie i wpływać na dobry nastrój. Działają niezwykle zmysłowo, a przy tym ułatwiają zdobycie przychylności i zainteresowania, a zatem dodają pewności siebie. Ten niezwykły atraktant wpływa pozytywnie na nastrój i aktywizuje te obszary w mózgu, które odpowiedzialne są za pozytywne emocje i uczucia, budując tym samym naszą atrakcyjność. Pheroamore to luksusowy i elegancki zapach, który idealnie się sprawdzi na randkach, uroczystych kolacjach, spotkaniach biznesowych, ale także na imprezach czy dyskotekach.

Love&Desire – atrakcyjność seksualna 

Jedną z firm, która sięgnęła po feromony i z powodzeniem wykorzystała je w swoich perfumach jest Sexual Health Series, które zaprojektowało najnowsze wydanie Love&Desire Premium Edition. Jest to nowsza wersja standardowego produktu tej marki – Love&Desire. Kobieca seria tych unikalnych perfum została zaprojektowana tak, aby zwiększyć atrakcyjność seksualną pań. Perfumy Love&Desire for woman zawierają precyzyjnie wyselekcjonowane składniki (bazę stanowią kwiaty i owoce), które dodają kobietom pewności siebie, tak potrzebnej np. podczas oficjalnych spotkań biznesowych, pomagają również zbudować namiętność pomiędzy zakochanymi parami.

 

Męską linię Love&Desire Premium Edition charakteryzuje świeży, a jednocześnie zmysłowy zapach, który zniewala inne osoby (bazą są cytrusy i drzewa). Perfumy te, zawierające w swoim składzie wysokie stężenie feromonów, pozytywnie wpływają na samoocenę u panów, którzy czują się atrakcyjni i pożądani. Love&Desire sprzyja, zatem w nawiązywaniu kontaktów intymnych i znacząco wpływa na jakość życia seksualnego.

Obie marki – Love&Desire i Pheroamore – zaoferowały swoim klientom niezwykłe zapachy, które w cudowny sposób pobudzają zmysły, podnoszą pewność siebie i wypływają na atrakcyjność seksualną.

Gdzie kupić feromony?

Najlepiej zamówić feromony online – szeroki wybór i szybka, dyskretna dostawa z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

https://sklep-feromony.pl/

2 komentarze do “Na jakie feromony warto zwrócić uwagę?

  • Feromony to całkiem fajna sprawa, tylko trzeba dobrać odpowiednie do siebie. Na imprezie potrafią super zadziałać. Pozdr.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *