Powitania

Obecnie coraz więcej firm decyduje się na własne przywitanie dla dzwoniących na infolinię, przekazanie w ten sposób informacji lub możliwość wyboru konkretnego połączenia po wysłuchaniu zapowiedzi. W odpowiedzi na oczekiwania firma powitania.pl oferuje nagrania realizowane przez doświadczonych lektorów.

 

Kiedy sprawdzi się lektor?

Lektor sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest głos. Z całą pewnością jest to dobre rozwiązanie w przypadku posiadania własnej infolinii. Lektor może przywitać dzwoniącego oraz przestawić podstawowe informacje dotyczące firmy. Ponadto jest to także dobre rozwiązanie wówczas, kiedy potrzebna jest dla klienta instrukcja umożliwiająca połączenie z odpowiednim działem. Lektor może przekazać także informacje dotyczące awarii, długości oczekiwania na połączenie. Podsumowując, lektor może przekazać dowolne informacje, którymi jest zainteresowany inwestor.

 

Jak wybrać lektora dla siebie?

Wybór lektora nie jest prostą sprawą. Jednak jest sposób, który znacznie ułatwia to zadanie. Na stronie internetowej powitania.pl znajduje się bank głosów Są to nagrania wraz z krótką notatką przedstawiającą lektora, jego danymi oraz zdjęciem. Z pewnością takie rozwiązanie pozwala poznać różne opcje i dokonać odpowiedniego wyboru. Ponadto wyszukiwarka dostępna na stronie umożliwia filtrowanie wyników pod względem płci lektora jego wieku, języka komunikatu oraz typu nagrania. Dzięki temu jeszcze łatwiej jest znaleźć głos spełniający oczekiwania.

 

Nie tylko powitanie

Oczywiście oferta dostępna na stronie nie ogranicza się tylko do powitań i nagrań do centrali telefonicznej. Lektorzy specjalizują się także w nagrywaniu reklam, narracji oraz audiobooków. Dzięki opisanej wcześniej zaawansowanej wyszukiwarce można znaleźć lektora doświadczonego w nagrywaniu przekazu o danym charakterze. Ponadto w dostępnej bazie są fragmenty prezentujące zarówno powitania, jak i reklamy i audiobooki. Z całą pewnością można znaleźć tu rozwiązania, które sprawdzą się w różnych sytuacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *