Zakłady bukmacherskie – jak grać z głową i nie dać się oszukać?

Zakłady wzajemne to niewątpliwie ciekawa rozrywka, która nie tylko dostarcza nam dodatkowych emocji, ale także umożliwia pewien zarobek, gdy dobrze wytypujemy wynik jakiegoś wydarzenia sportowego. Warto jest jednak mieć kilka zasad, które uchronią nas przed kontaktem z nielegalnie działającymi bukmacherami, a także – w wielu wypadkach – pomogą uniknąć nieprzyjemności związanych np. z podatkami. Jak zatem grać z głową i nie dać się nabrać?

1. Graj z legalnym operatorem

2. Nie ufaj operatorowi, który ma słabe opinie

3. Punkty stacjonarne to duży plus

 

Graj z legalnym operatorem

Najważniejszą rzeczą, jaką musimy zrobić celem zabezpieczenia się przed kontrolą Urzędu Skarbowego, jest gra z legalnym bukmacherem. Tylko w takiej sytuacji mamy pewność, jak – i czy w ogóle – są rozliczane podatki od naszych wygranych. Dlatego zanim zdecydujemy się na współpracę z jakąś platformą, powinniśmy przeczytać regulamin korzystania z usługi a także upewnić się, że firma posiada odpowiednie zezwolenie od Ministra Finansów. O tym, jak się za to zabrać, przeczytasz pod adresem zapytajbukmachera.pl.

 

Nie ufaj operatorowi, który ma słabe opinie

Opinie to bardzo potężna broń, zarówno w internecie jak i poza nim. Jeżeli bukmacher ma kilka niepochlebnych opinii na kilkaset czy kilka tysięcy sztuk, to wtedy nie musimy się o nic martwić. Jednak gdy znajdujemy ich więcej, a w dodatku odkrywamy także niepochlebne wypowiedzi na dedykowanych forach tematycznych czy stronach w mediach społecznościowych, powinniśmy pobudzić naszą czujność. Z tego powodu ważne jest również to, abyśmy sami wystawiali opinie miejscom, w których gramy – dzięki temu inne osoby również będą mogły zrobić research, zanim podejmą się gry u konkretnego bukmachera.

 

logo zapytajbukmachera.pl
logo zapytajbukmachera.pl

Punkty stacjonarne to duży plus

Jeżeli wybrany operator dysponuje nie tylko platformą internetową, ale także posiada filie naziemne, to dla nas znak, że raczej nie jest to oszustwo. Dodatkowym plusem punktów stacjonarnych jest również to, że nie musimy cały czas siedzieć w sieci – możemy zrealizować jakiś zakład np. wracając do domu z pracy, gdy chcemy zrobić to szybko ze względu na zbliżające się wydarzenie sportowe. To również świetna opcja dla osób nie przepadających za płatnościami online.

 

Zakłady bukmacherskie są popularną rozrywką, jednak aby były również bezpieczne, musimy spełnić kilka warunków. Z tego powodu warto również dzielić się własnymi odczuciami, aby na naszych doświadczeniach mogły skorzystać także inne, np. dopiero początkujące osoby, które jeszcze nie mają zbyt dużego rozeznania w rynku zakładów wzajemnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *