Płaszcz czy kurtka? Sprawdź, co będzie modne w sezonie jesień- lato 2019/2020

Chcesz wyglądać stylowo w tym sezonie jesienno-zimowym? W takim razie na pewno zaczęłaś już rozglądać się za idealną kurtką lub płaszczem plus size.

Masz szczęście – moda xxl w tym roku jest niesłychanie łaskawa i możesz swobodnie wybierać spośród dwurzędowych płaszczyków plus size, dopasowanych kurtek i wielu innych wzorów. Wybór w sklepach z modnymi ubraniami plus size, takich jak https://tono.sklep.pl/ jest wspaniały, ale może być też kłopotliwy – bo jak się w tym odnaleźć i wybrać idealne okrycie wierzchnie?

Kurtki vs płaszcze damskie plus size

Zacznij od rozeznania się w propozycjach rynkowych i weź głęboki oddech – dzięki tym wszystkim różnorodnym uderzającym kolorom i stylom możesz mieć pewność, że gdzieś tam jest projekt stworzony idealnie dla Ciebie.

W tym sezonie najpopularniejsze będą kurtki damskie zimowe plus size w takich kolorach:

  • czarny
  • niebieskiemu

Jeśli chodzi o płaszcze damskie duże rozmiary najmodniejsze odcienie jesień/zima to:

  • biały
  • brązowy

Zatem podjęcie decyzji (jeśli chcesz stroić się zgodnie z trendami) w pierwszym kroku powinno być związane z tym, w jakim z tych kolorów czujesz się najlepiej. To znakomity punkt wyjściowy, który powinien Ci sporo ułatwić. Wszystkie są tak samo modne!

Funkcjonalność okrycia wierzchniego – nie tylko moda

Wybór płaszcza bądź kurtki damskiej xxl to nie tylko trendy – biorąc pod uwagę o jakim sezonie mowa, nie możesz zapomnieć o praktycznej stronie wybranego projektu. Pamiętaj, że w wybranym ubraniu będziesz musiała wędrować przez wiatr i śnieg. Dlatego, jeśli jesteś osobą sporo poruszającą się na zewnątrz, koniecznie postaw na płaszcz przeciwdeszczowy w dużym rozmiarze. Dzisiaj jest tak wiele modnych wzorów, że stawiając na taką opcję, będziesz mogła z łatwością uzyskać modny styl, bez kompromisu, jeśli chodzi o odporność na działanie wody i wiatru.

Natomiast, jeśli raczej należysz do domatorek bądź pań, które głównie poruszają się z pomocą samochodu, nie musisz przejmować się tym tak bardzo i dlatego, jeśli po przeczytaniu akapitu nr jeden masz ochotę na niebieską pikowaną kurtkę – kup ją!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *