Czym się kierować wybierając stoiska targowe?

Po dokonaniu doboru imprezy handlowej, należy zwrócić się do Realizatora targów z prośbą o przysłanie produktów zgłoszeniowych. Im szybciej to nastąpi, tymże lepiej. Z zasady organizatorzy oczekują zgłoszeń na targi w czasie na pół roku przed określoną imprezą. Można natomiast zgłosić się wcześniej, orientując się co do szans na dane miejsce oraz organizację stoiska.

Plan stoiska targowego – cena

Cennik stoisk jest różny, także każdy może znaleźć coś dla siebie. Specjalny program stoiska handlowego oraz jego dobra cena powoduje, iż na rynku działa wiele firm obsługujących setki klientów. Gdy zależy Ci na skutecznej reklamy Twojej spółki na eventach branżowych, musisz pamiętać o tymże, iż wartość stoisk targowych zależy od wielu elementów – obszaru, możliwości ekspozycyjnych itp. Warto również zaznajomić się z pozostałymi metodami promocji, jakie oferuje wiele firm. Dobrze sprawdzają się litery wielkie, panele, lub ścianka reklamowa.

Od czego zależy cena stoiska wystawienniczego?

Najtańszymi, jednak również najmniej fascynującymi ze stoisk targowych są kompozycje z rollup’ów. Wyróżniają się one niezwykle prostą oraz zwartą budową. Jednymi spośród najciekawszych wyjść są stoiska targowe modułowe. To propozycja doskonała na każdego typu konferencje oraz wystawy w miejscach o małej powierzchni. Składają się one z końcowych segmentów, jakie można integrować ze sobą w jakikolwiek sposób. Tego rodzaju zabudowa może przyjmować rozmaite kształty, natomiast co najistotniejsze, można ją zwiększyć, w późniejszym okresie łącząc elementy.

Stoiska konferencyjne

Jest to najmniejszy spośród dostępnych modeli, jakimi cechuje się zabudowa targowa. Przeważnie składa się z lady, na jakiej można postawić wieszaki na produkty rabatowe oraz ze ścianki, jaka zadrukowana jest zgodnie z oczekiwaniem Klienta. Taki typ zabudowy niezwykle odpowiednio sprawdzi się podczas konferencji w hotelach, lub różnych obiektach, jakie nie są do końca dostosowane do stoisk oraz mają małą przestrzeń i wielkość zabudowy. Koszt budowy stoiska targowego w takiej postaci waha się zazwyczaj w rozdziale od 7 000 do 20 000 zł. Jednak koszt najmu takiego stoiska to suma od 5 000 do 10 000 zł.

Urządzenie natomiast cena zabudowy wystawienniczej

Licząc wydatek stoiska na targach, nie wolno zapomnieć o wyposażeniu oraz podłodze. Wartość podłogi zabudowy targowej zależy od tego, jaki produkt wybierzemy. Klienci mogą dobrać jeden z rodzajów — wykładzina (najtańsza wersja), panele z wykończeniem matowym czy błyszczącym oraz pozostałe produkty. Na cenę zabudowy targowej składa się też koszt najmu mebli i wszystkich narzędzi elektronicznych oraz multimedialnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *