Książki na lato 2022

Każdego roku lato jest okazją do zagłębienia się w nowe książki – co będziemy czytać lego lata? Jakie książki zabrać ze sobą tego lata na wakacje? To tylko kilka z pytań, jakie zadajemy sobie przed wyjazdem na zasłużony urlop. Przed wakacjami jest to okazja do sporządzenia listy książek, które warto  spakować do walizki. Thrillery, romanse lub fakty historyczne, jakie będą twoje książki na lato 2022?

Co czytać w wakacje – idealne książki na lato

https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/czytac-wakacje-idealne-ksiazki-lato/

Co poczytać tego lata 2022 roku? Czas wakacji to najlepszy moment, żeby zdobić coś tylko dla siebie, odpocząć, pospacerować, ale to też dobry czas na czytanie. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do codziennego czytania, skorzystaj z okazji i noś przy sobie książkę w torbie wraz z ręczniku plażowym.

Niezależnie od tego, czy lubisz thrillery, wspaniałe klasyki literackie, prawdziwe historie, science fiction czy powieści romantyczne, na pewno znajdziesz to, czego szukasz – znajdź wśród letnich książek coś, co ciebie zafascynuje i zachwyci. Oczywiście możesz urozmaicić przyjemności i zmienić swój styl na lato! Czas delektować się książkami na lato 2022.

Top 10 książek na lato

https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/top-10-ksiazek-na-lato/

Trudno wymienić je wszystkie… Niektóre jednak wyróżniają się na pierwszy rzut oka. Od literatury wspomnieniowej poruszającej tematy społeczne, historyczne, obyczajowe… bogate spektrum, życia na prowincji i małych miasteczkach, w ciekawym, choć okrutnym i dynamicznym wieku XX, na ziemiach Wielkopolskich i Lubuskich. Po nietuzinkowy przewodnik po egzotycznych podróżach – poznasz kilka powodów, dla których warto rzucić wszystko i wyjechać w tropiki. A co by było gdybyś miał tylko siedem dni, aby przeżyć życie tak, jak lubisz, a potem nastąpi koniec – świat przestanie istnieć? Niesamowitych emocji dostarczy książka Siedem dni, w której Adam Boroń pokusił się o prezentację różnych ludzkich zachowań w obliczu sytuacji kryzysowej, a tak naprawdę sytuacji bez wyjścia.

Tych wciągających, godnych uwagi tego lata 2022 powieści jest znacznie więcej – sprawdź, czy warto dopisać je do listy książek, które warto przeczytać tego lata.

Jak rzucić wszystko i wyjechać w tropiki – Marek Lenarcik

Ta książka rozwieje wszelkie wątpliwości i ułatwi podjęcie decyzji, która zmieni twoje życie. To prowadzący za rękę poradnik pomagający w wyborze pierwszego kraju, znalezieniu mieszkania, pracy, otwarciu biznesu. To także miejscami mocno bezpruderyjna i szczera refleksja nad jasnymi i ciemnymi stronami życia w tropikach gdyż nie wszystko złoto, co się świeci.

To także rzetelny opis realiów napisany przez człowieka, który „był, widział i swoje przeżył”. Lektura obowiązkowa dla wszystkich pragnących wyjechać z szarej Europy albo… przynajmniej na chwilę oderwać od jej nudnej rzeczywistości. Ostrożnie, ta książka wciąga!

Książka w ofercie sprzedaży – https://tylkorelaks.pl/999-jak-rzucic-wszystko-i-wyjechac-w-tropiki.html

Franek. Z biegiem Noteci, z biegiem Odry – Józef Popławski

Udaj się w podróż, po XX wieku, ze zwykłymi ludźmi z krwi i kości. Z ich problemami, radościami, namiętnościami… w walce o lepsze życie.

Jest to barwna i soczysta opowieść poruszająca tematy społeczne, historyczne, obyczajowe … pełne spektrum, życia na prowincji i małych miasteczkach, w ciekawym, choć okrutnym i dynamicznym wieku XX, na ziemiach Wielkopolskich i Lubuskich.

Książka ta jest pięknym przykładem budowania świadomości społecznej, poznawania nieodległej historii własnych przodków. Z takich cegiełek składa się życie każdego z nas, ważne jest, abyśmy poznali uczciwie najbliższą nam przeszłość, abyśmy mogli wyciągać wnioski i budować świadomy patriotyzm.

Książka w ofercie sprzedaży – https://tylkorelaks.pl/1001-franek-z-biegiem-noteci-z-biegiem-odry.html

Siedem dni – Adam Boroń

Adam Boroń postanowił ukazać w swojej powieści namiastkę tego, co drzemie w człowieku. Informacja o końcu świata i choćby cień szansy na przedłużenie ludzkiej egzystencji wyzwala w człowieku pierwotne instynkty przetrwania. Sentymenty i ludzkie odruchy pozostają ewentualnie w gronie najbliższych – rodzina i przyjaciele. Kiedy ludzie dowiadują się, że to ich ostatnie chwile, puszczają wszelkie hamulce – jedni walczą o szansę na przetrwanie, idąc po trupach do celu, inni postanawiają zrobić to, na co nigdy nie mieli odwagi, nawet jeśli jest to nieludzkie i niemoralne, a jeszcze inni postanawiają spędzić ostatnie chwile w towarzystwie najbliższych osób i cieszyć się sobą…

„Siedem dni” to niezwykła opowieść o przyjaźni, poświęceniu, miłości i chęci przetrwania. Czy jest jednak coś cenniejszego niż własne życie?

Książka w ofercie sprzedaży – https://tylkorelaks.pl/1000-siedem-dni.html

A może wróćmy do wydań starszych – przecież lubimy czytać polecane książki

https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/lubimy-czytac-polecane-ksiazki/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *