Czy według Ciebie można zdefiniować sukces?

Czy uważasz, że codzienność jest łatwa? Zauważyłeś, że coraz trudniej jest żyć? Wzrost cen wszystkich produktów, komplikuje egzystencję. Problemy dotykają wszystkich. Marzysz o powodzeniu? Chcesz zdobywać więcej?

Bogactwo i prestiż społeczny, kusi wielu. Jak podaje encyklopedia PWN sukces to „pomyślny wynik jakiegoś przedsięwzięcia, osiągnięcie zamierzonego celu, zdobycie sławy, majątku, wysokiej pozycji itp.”. Niestety, nie każdemu będzie dane dostać się na szczyt. W razie zawirowań nie trać wiary. Wielu ludziom udaje się iść do przodu, bez względu na bolesne komplikacje.

Wyścig szczurów potrafi wyniszczać dorosłych, a nawet dzieci

Natalia Lewczuk to wartościowa, doświadczona i wrażliwa dziewczyna, która przetrwała poważne urazy oraz spowodowane przez nie operacje. Nawet chwilowa niepełnosprawność zmienia kondycję psychofizyczną człowieka. Autorka krok po kroku zdołała wynieść z tego przykrego stanu wartościowe przemyślenia. Dzięki temu pojawiła się lektura skierowana do wszystkich. Rozmowy podjęte przez autorkę z ludźmi bezdomnymi po milionerów, stały się inspiracją publikacji pod tytułem „Sukces”.

Wszystko po to, by odnieść w życiu sukces. Słowo dobrze znane, a jednak wciąż tajemnicze. Bo co zrobić, by ten sukces w życiu osiągnąć? Czym tak naprawdę jest sukces? Postanowiłam się tego dowiedzieć”. – Natalia Lewczuk

W publikacji autorstwa Lewczuk znalazło się kilkadziesiąt poruszających rozmów. Opisy niektórych spotkań z doświadczonymi ludźmi, wzruszają i skłaniają do refleksji. Do zwierzeń zachęconych zostało wiele osób, od bezdomnych do milionerów. Wielokrotnie padało pytanie o obecny stan. Ponadto autorka prosiła o wskazanie rad dla młodych ludzi, wyjaśnianie odczuć szczęścia oraz zwierzenie się z popełnionych błędów. W centrum zainteresowania znalazł się również „Sukces”.

Czy według Ciebie można zdefiniować sukces?

Odpowiedzi udzielane przez pytanych, pozwoliły dojść do ważnych wniosków.

„Po przeczytaniu książki dowiesz się m.in. jak osiągać sukcesy sportowe, realizować się w swojej pasji podążając za marzeniami, założyć rodzinę, prowadzić biznes na międzynarodową skalę, podróżować dookoła świata bez pieniędzy, znaleźć idealnego męża czy jak inwestować pieniądze i stać się milionerem”.

Książka w ofercie sprzedaży – https://tylkorelaks.pl/1011-sukces-rozmowy-z-ludzmi-od-bezdomnych-po-milionerow.html

Czytanie naprawdę więc niesie ze sobą szereg korzyści. Książkę Natalii Lewczuk, jak zdradził przytoczony powyżej cytat, powinno się traktować jako lekturę obowiązkową dla pragnących pozytywnie odmienić swój los.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *