Gdzie znaleźć gazetki z Dino?

Sklepy Dino zlokalizowane są zazwyczaj na obrzeżach dużych metropolii, oraz w małych i średnich miastach. Sieć posiada w Polsce aż 900 placówek, a w każdej z nich, na klientów czeka ponad pięć tysięcy produktów. W większości marketów Dino dostaniemy też pieczywo, w tym: bagietki, chleby, bułeczki i słodkie oraz słone przekąski. Dzięki temu, że są one wypiekane na miejscu są zawsze chrupiące.

Właściciele marki stawiają na szeroki wybór świeżych produktów. W każdym ze sklepów znajdziemy warzywa i owoce, których dostawy realizowane są codzienne. Dino Polska współpracuje tylko z renomowanymi dostawcami.

W każdym ze sklepów jest stoisko, na którym można kupić świeże mięso i wędliny. Głównym producentem przetworów mięsnych dostępnych w markecie są Zakłady Mięsne Argo-Rydzyna. Firma należy do Dino Polska i może pochwalić się certyfikatem „Najwyższa Jakość”, który jest przyznawany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością pod patronatem Ministerstwa Gospodarki. W każdym ze sklepów można też złożyć indywidualne zamówienie na mięso.

Najlepsze okazje cenowe oferowane przez market Dino znajdziemy w cotygodniowej gazetce. Wśród przecenionych produktów zawsze znajdzie się nabiał, mięso, przetwory oraz warzywa i owoce. Co tydzień możemy tez liczyć na atrakcyjne ceny innych produktów, np. artykułów codziennego użytku czy chemii gospodarczej. Sklep regularnie organizuje też tematyczne akcje promocyjne związane np. ze Świętami Bożego Narodzenia, Wielkanocą, Sylwestrem czy karnawałem. Wśród ponad 5 tysięcy artykułów oferowanych w sklepie są też zabawki dla dzieci w każdym wieku. Właściciele czworonogów znajdą na półkach także jedzenie dla zwierząt.

Wśród dodatkowych usług oferowanych przez markety Dino jest min. możliwość wypłacenia w sklepie pieniędzy, tzw. cash back. Istnieje także możliwość kupienia bonów towarowych. Oferta skierowana jest zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. W każdej z placówek można też szybko i wygodnie doładować telefon komórkowy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *