5 wskazówek jak poderwać dziewczynę

Istnieje wiele sposobów na poderwanie dziewczyny, ale tak naprawdę żaden nie daje 100% gwarancji, że nam się uda. Dlatego w tym artykule zebraliśmy 5 wskazówek jak poderwać dziewczynę. Nie są to gotowe rozwiązania, bo takowe nie istnieją. Warto je właśnie potraktować jako wskazówki, które ułatwią kontakty kobietami.

Zadbaj o siebie

Jeśli zależy ci na atrakcyjnej dziewczynie, trzeba dostosować się do jej poziomu. Jeśli masz braki w uzębieniu, dziurawe buty i nieświeży oddech nie licz na to, że zrobisz dobre wrażenie na wymarzonej dziewczynie.

Kobiety zwracają bowiem uwagę na to, czy mężczyzna jest schludnie ubrany, ma czyste buty, dba o higienę. Na pewno pomoże też chodzenie na siłownię, bowiem w zdrowym ciele zdrowy duch. A więc i pewny siebie, a to bardzo ważne. O tym jednak w punkcie 2. Więcej o wyglądzie można przeczytać natomiast w artykule 5 wabików na kobietę: www.poradniki24h.pl/874/5-wabikow-kobiete/

Bądź pewny siebie

Kobiety lubią pewnych siebie facetów. Czyli takich, którzy nie boją się wyrażać własnego zdania, podejmować odpowiedzialnych decyzji, stanąć w obronie damy albo słabszego. Pewny siebie chłopak to także taki, który z optymizmem patrzy na świat. Tu jednak trzeba uważać, by nie przekroczyć granicy i nie być z kolei zarozumiałym, wszystko wiedzącym osobnikiem. Takich bowiem nikt nie lubi.

 

Wyjdź z domu

Jeśli większość czasu spędzasz w domu przed telewizorem albo komputerem, twoje szanse poznania dziewczyny w „realu” maleją.

Lepiej więc nie odmawiać zaproszeń i wychodzić ze znajomymi do pubu, klubu czy kina. Nigdy nie wiadomo, gdzie spotkamy fajną dziewczynę dlatego też warto regularnie chodzić na spacer z psem albo do biblioteki wypożyczyć książkę. W bibliotece można przecież spotkać wiele studentek:)

Trenuj:)

Prawda jest taka, że zanim znajdziesz tę jedyną, nie raz odbijesz się od ściany. Jeśli np. podoba ci się dziewczyna, która podróżuje pociągiem w tym samym przedziale, spróbuj nawiązać z nią kontakt. Jeśli nie wyjdzie to trudno, nikt przecież nie wsadzi cię za to do wiezienia. Zyskasz za to cenne doświadczenie – co poszło nie tak? Co mogłem zrobić lepiej? Im więcej będziesz rozmawiać z kobietami, tym lepiej będzie ci to szło.

Nie bądź nachalny

Jeśli podoba ci się konkretna dziewczyna, panuj nad swoim zachowaniem. Na przykład nie zasypuj jej setkami komplementów, typu „jesteś najpiękniejsza”, itp. Owszem można trochę posłodzić, ale niech to będzie miły dodatek podczas rozmowy, a nie jej główne przesłanie.

Gdy już mamy numer telefonu, wtedy też nie ma co bombardować smsami typu „czemu nie odpisujesz?”. Łatwo tym wystraszyć i zniechęcić potencjalną wybrankę. Trzeba umieć pogodzić się z porażką i przyjąć ją po męsku. Nikt nie lubi desperatów. Nie wiadomo, może kiedyś się naszej wymarzonej dziewczynie odwidzi?

Polecamy również poradnik dla kobiet – Jak znaleźć narzeczonego? Więcej informacji pod tym linkiem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *