Jakie są największe hurtownie spożywcze w Polsce – ranking

Polska jest dużym krajem z ciągłym zapotrzebowaniem na żywność. Z powodu jej powierzchni i liczby ludzi w niej przebywających bardzo trudnym byłoby, a wręcz niemożliwym by tylko jedna hurtownia spożywcza dostarczała produkty do wszystkich sklepów na terenie państwa. Dlatego też istnieje wiele hurtowni zapewniających produkty żywnościowe w sklepach.

Ranking

Trudno dokładnie określić jak wiele hurtowni znajduje się w Polsce bo co chwila powstają nowe, a stare zamykają swój interes. Jednakże wśród tych największych i najpopularniejszych, znajdują się takie na, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

 

Wyposażenie kuchni na Ceneo.pl

 

SELGROS

Hurtownia spożywczo-przemysłowa działająca na terenie kraju. W swojej ofercie ma świeże produkty od sprawdzonych polskich i zagranicznych dostawców. Pierwszy Selgros powstał w 1997 roku w Poznaniu. Zwrócić na niego uwagę powinny wszystkie te osoby, które robią zakupy spożywcze do swoich firm. Na specjalnych zasadach podatek nie jest doliczany, a tym samym przedsiębiorstwo zaoszczędza na zakupach. Chcąc skorzystać z Selgrosa trzeba jednakże mieć ich kartę.

Kontakt:

CENTRALA SELGROS

ul. Zamenhofa 133,
61-131 Poznań

Telefon: (22) 514-81-00

 

SPOZYWCZO.PL

Internetowa hurtownia spożywcza. Działa na terenie Warszawy. W swojej ofercie ma produkty spożywcze wszelkiego rodzaju, od napojów po słodycze, a także pokarm dla zwierząt. Wszelkie zamówienia dostarcza już w kolejny dzień roboczy. Na tę hurtownię powinny zwrócić uwagę wszyscy ludzie, którym brakuje czasu w codziennym życiu. Zakupy można zrobić w czasie przerwy w pracy lub podczas podróży autobusem, a dostarczone zostaną pod wybrany przez zamawiającego adres.

Kontakt:

Allmark Marek Krzewicki

05-220 Zielonka

ul. Focha 35

Telefon: +48 732 626 844

E-mail: biuro@spozywczo.pl

 

UNITED BEVERAGES

Hurtownia spożywcza specjalizująca się głównie w dystrybucji napojów alkoholowych na terenie całej Polski. W kraju funkcjonuje już ponad 20 lat. Wybranie tej hurtowni jako swojego dostawcy będzie dobrym rozwiązaniem dla wszystkich specjalizujących się w sprzedaży drogich i wyjątkowych trunków, a także tych prowadzących zwykłe sklepy monopolowe. Oferta zaspokoi również właścicieli klubów, restauracji i pięciogwiazdkowych hoteli.

Kontakt:

UNITED BEVERAGES S.A.

ul. Płaska 24-36 87-100 Toruń

Telefon: +48 693 168 423

E-mail: torun@unitedbeverages.pl

 

MAROL

Marol działa na terenie 9 województw w Polsce. Uważany jest za trzeciego największego dostawcę hurtowego w kraju. W swojej ofercie ma dużo produktów spożywczych popularnych marek, takich jak Kujawski, Helmann’s czy chociażby Lubella. Sprzedaje zarówno jedzenie dla ludzi jak i dla zwierząt, a także alkohole. W Marolu możliwe są zakupy internetowe. Trzecie miejsce w Polsce to nie lada dokonanie więc może warto zastanowić się nad wyborem tej hurtowni w poszukiwaniach jednego stałego rozwiązania.

Kontakt

MAROL Sp. z o.o. CENTRALA
ul. Obodrzycka 61
61-249 Poznań

Telefon: (61) 65 00 300

E-mail: biuro@marol.com.pl

 

Czytaj – W jaki sposób kontrolować stany magazynowe w małym sklepie?

Jeden komentarz do “Jakie są największe hurtownie spożywcze w Polsce – ranking

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *